Luxusní automobilka Rolls-Royce vstupuje na český trh
Společnost Rolls-Royce Motor Cars představila svůj záměr jmenovat společnost CarTec Group oficiálním prodejcem vozů Rolls-Royce na území České republiky. Nové dealerství ponese název Rolls-Royce Motor Cars Prague a bude sídlit na začátku Pařížské ulice, jedné z nejprestižnějších adres v české metropoli. Práce na novém showroomu již začaly, slavnostně otevřen bude na jaře roku 2016.
„Pro budoucí rozvoj značky Rolls-Royce v regionu střední a východní Evropy, který zaznamenal úspěšný ekonomický rozvoj, má Česká republika strategický význam,” řekl na tiskové konferenci James Crichton, ředitel Rolls-Royce Motor Cars pro Evropu. „Jsme přesvědčeni, že ve společnosti CarTec Group jsme našli toho nejlepšího možného partnera. Jakožto rodinný podnik CarTec dokonale zapadá do naší filozofie a díky bohatým zkušenostem v segmentu luxusních vozů má tato společnost skvělé předpoklady pro to, aby ze svého pražského showroomu rozvíjela udržitelné podnikání v celé střední Evropě,” dodal Crichton.

„Rolls-Royce ztělesňuje individualitu a luxus tak jako žádná jiná značka. Vozy s hrdým symbolem Spirit of Ecstasy jsou synonymem absolutního úspěchu. Otevření autorizovaného dealerství je začátkem nové éry pro zákazníky Rolls-Royce v České republice a my jsme si jistí, že Spirit of Ecstasy, tato dáma s rozevřenými křídly, míří v naší rodné zemi k zářivé budoucnosti,” řekl Karel Kadlec, majitel a ředitel společnosti Rolls-Royce Motor Cars Prague.
Společnost Rolls-Royce Motor Cars je na kontinentální Evropě momentálně zastoupena 17 dealerstvími.
BMW Group
Vyhledat vozidla v inzerci: Rolls royce
Fotografie k článku




Sdílet článek
Komentáře k článku:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Všechny články o značce / modelu
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY
Dodávka pro rychlé kurýry s výkonem 2 000 koní? Nemožné? U Fordu realita
Čtyři elektromotory ve spojení s 50kWh baterií, opatřenou kapalinovým chlazením, a speciálním řídicím systémem udělují elektrickému SuperVanu výkon 1471 kW (2000 k), díky němuž vůz zrychlí z klidu na 100 km/h za méně..
Dacie mají novou vizuální identitu a pojedou maximálně 180 km/h
Uvedení nové identity značky je pro společnost Dacia také příležitostí uvést do praxe závazek, který skupina Renault..
Splašené kombi, to je nové BMW M3 v provedení Touring
BMW M3 Touring bude nabízené ve verzi Competition s pohonem všech kol M xDrive ve spojení s osmistupňovým automatem a..
Všichni z cesty! Přijíždí nový vůz Škoda Fabia RS Rally2
Mladoboleslavská automobilka představila závodní verzi Fabie vycházející z aktuální čtvrté generace. A po čertech ji to..
Nový Volkswagen Amarok šokuje jednou věcí v kabině
Displeje vládnou novým automobilům. Kromě elektromobilů Tesla nebo modelů od Renaultu téměř všechny automobilky..