Zpěvák Tomáš Klus sází na Volkswagen ID. Buzz a Multivan

Tomáš Klus se stal ambasadorem elektromobilu ID. Buzz, zatímco Tamaře Klusové učaroval Multivan. Čekali bychom to opačně.

Mám velkou radost, že má naše značka Volkswagen Užitkové vozy v České republice dvě nové tváře – Tomáše Kluse a jeho manželku Tamaru Klusovou,“ říká Mirka Cimrová, ředitelka divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „Rodinně zaměřená umělecká dvojice si z našeho širokého portfolia modelů vybrala dvě legendy, které hluboce koření ve slavné historii naší značky a zároveň ambiciózně míří do budoucnosti individuální mobility bez hranic – Multivan s osvědčeným motorem TDI a průkopnický ID. Buzz s bezemisním elektrickým pohonem. Manželům Klusovým přeji mnoho krásných zážitků na cestách s našimi vozy a těším se na řadu zdařilých společných akcí pro fanoušky.“


Početná rodina Klusových – Tomáš s Tamarou jsou rodiči tří dětí Josefíny, Alfréda a Jenovéfy – bude mít v modelech ID. Buzz a Multivan skvělé zázemí na svých cestách za každodenními povinnostmi i nevšedními zážitky. Zcela nová generace všestranného Multivanu spojuje tradiční požadavky na vysoký výkon a hospodárnost s rostoucími nároky na ochranu životního prostředí. Uživatelé oceňují mimořádně prostorný a variabilní interiér, v němž hlavní roli hraje praktičnost, komfort a bezpečnost.

Sympatický ID. Buzz vyvolává svým ikonickým vzhledem i pohonem zadních kol vzpomínky na první generaci legendárního Transporteru, ale jeho inovativní konstrukce na koncernové platformě MEB s čistě elektrickým pohonem je revoluční. Digitalizovaný a síťově propojený ID. Buzz je tak automobilem, který nabízí novou mobilitu, jež je maximálně ohleduplná vůči životnímu prostředí.

Tomáš Klus je populární písničkář, textař, skladatel a herec, který se před vstupem do uměleckého světa věnoval neméně úspěšně sportu, což dokazuje jeho zlatá medaile z mistrovství Evropy dorostenců, kterou získal v roce 2002 v moderním pětiboji. V roce 2007 vyhrál pěveckou soutěž Czech Talent Zlín a své debutové album vydal v roce 2008. Tomáš Klus není ve své tvorbě žánrově ukotven, a v jeho písních lze tak nalézat prvky folku, rocku nebo popu. Tomášova manželka Tamara Klusová se jako zpěvačka blýskla účastí ve finále populární hudební soutěže Hlas Česko-Slovenska v roce 2012, kdy se životní cesty obou nových tváří značky Volkswagen Užitkové vozy spojily. Tamara v současnosti působí jako influencerka na sociálních sítích a je také autorkou dětské knihy O všech zvířatech.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

redakce

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Peugeot 3008 má české ceny. Hybrid koupíte za cenu základního Karoqu
Chcete novou Škodu Octavii s dobrou výbavou výhodně? Právě teď máte šanci Neplaťte za elektronickou dálniční známku víc, než musíte Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou

Tipy z autobazarů

Peugeot 308

Rok výroby 2024

549 999 Kč

Mercedes-Benz Třídy S

Rok výroby 2017

899 000 Kč

Citroën C3

Rok výroby 2016

145 000 Kč

Volkswagen Golf

Rok výroby 2017

319 000 Kč