Zpěvák Tomáš Klus sází na Volkswagen ID. Buzz a Multivan

Tomáš Klus se stal ambasadorem elektromobilu ID. Buzz, zatímco Tamaře Klusové učaroval Multivan. Čekali bychom to opačně.

Mám velkou radost, že má naše značka Volkswagen Užitkové vozy v České republice dvě nové tváře – Tomáše Kluse a jeho manželku Tamaru Klusovou,“ říká Mirka Cimrová, ředitelka divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „Rodinně zaměřená umělecká dvojice si z našeho širokého portfolia modelů vybrala dvě legendy, které hluboce koření ve slavné historii naší značky a zároveň ambiciózně míří do budoucnosti individuální mobility bez hranic – Multivan s osvědčeným motorem TDI a průkopnický ID. Buzz s bezemisním elektrickým pohonem. Manželům Klusovým přeji mnoho krásných zážitků na cestách s našimi vozy a těším se na řadu zdařilých společných akcí pro fanoušky.“


Početná rodina Klusových – Tomáš s Tamarou jsou rodiči tří dětí Josefíny, Alfréda a Jenovéfy – bude mít v modelech ID. Buzz a Multivan skvělé zázemí na svých cestách za každodenními povinnostmi i nevšedními zážitky. Zcela nová generace všestranného Multivanu spojuje tradiční požadavky na vysoký výkon a hospodárnost s rostoucími nároky na ochranu životního prostředí. Uživatelé oceňují mimořádně prostorný a variabilní interiér, v němž hlavní roli hraje praktičnost, komfort a bezpečnost.

Sympatický ID. Buzz vyvolává svým ikonickým vzhledem i pohonem zadních kol vzpomínky na první generaci legendárního Transporteru, ale jeho inovativní konstrukce na koncernové platformě MEB s čistě elektrickým pohonem je revoluční. Digitalizovaný a síťově propojený ID. Buzz je tak automobilem, který nabízí novou mobilitu, jež je maximálně ohleduplná vůči životnímu prostředí.

Tomáš Klus je populární písničkář, textař, skladatel a herec, který se před vstupem do uměleckého světa věnoval neméně úspěšně sportu, což dokazuje jeho zlatá medaile z mistrovství Evropy dorostenců, kterou získal v roce 2002 v moderním pětiboji. V roce 2007 vyhrál pěveckou soutěž Czech Talent Zlín a své debutové album vydal v roce 2008. Tomáš Klus není ve své tvorbě žánrově ukotven, a v jeho písních lze tak nalézat prvky folku, rocku nebo popu. Tomášova manželka Tamara Klusová se jako zpěvačka blýskla účastí ve finále populární hudební soutěže Hlas Česko-Slovenska v roce 2012, kdy se životní cesty obou nových tváří značky Volkswagen Užitkové vozy spojily. Tamara v současnosti působí jako influencerka na sociálních sítích a je také autorkou dětské knihy O všech zvířatech.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

redakce

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Modernizovaná Kia Sorento je krásná a dostala neobvyklé funkce
Test: Seat Ateca FR 1.5 TSI Black Edition - SUV ze staré školy umí překvapit Nové BMW X2 a BMW iX2 mají české ceny, elektrická verze je cenově zajímavá Test: Kia EV6 Earth - vesmírná loď okouzlí vzhledem a použitelností

Tipy z autobazarů

Audi A6 Allroad

Rok výroby 2020

1 069 000 Kč

Ford Mondeo

Rok výroby 2016

393 000 Kč

Mitsubishi ASX

Rok výroby 2015

249 999 Kč

Jaguar XF

Rok výroby 2012

288 990 Kč