Auto ESA prodala v měsíci říjnu rekordní počet vozidel | Autanet.cz

Auto ESA prodala v měsíci říjnu rekordní počet vozidel

03. 11. 2010
Sdílet článek

Praha, 2.listopadu 2010 – Společnost Auto ESA pokračuje v meziměsíčních nárůstech prodaných vozů - v říjnu prodala rekordních 750 vozidel.


Společnost Auto ESA zaznamenala v říjnu 2010 rekordní počet prodaných vozidel. Ačkoliv někteří obchodníci mluví o krizi v segmentu prodeje ojetých vozidel a zvažují odchod z trhu, Auto ESA zaznamenává rekordní nárůsty prodeje. „Letošní říjen byl z hlediska prodeje velmi zajímavý. Ačkoliv státní svátek připadl na prostředek týdne a mnoho lidí odjelo za svými outdoorovými aktivitami mimo Prahu, na celkovém prodejním výsledku se to neprojevilo. Naopak, v posledních říjnových dnech jsme zaznamenali zvýšenou poptávku od mimopražských zákazníků“, říká Pavel Foltýn, PR Manager Auto ESA a dodává: „Potvrzuje se tak fakt, že zákazníci velmi pečlivě vybírají obchodníka s ojetými automobily. Zásluhu na tom má jistě i celospolečensky přetřásané téma stočených kilometrů a tzv. omlazování vozidel, což jsou fenomény, se kterými Auto ESA dlouhodobě bojuje“. Na rekordním obchodním výsledku se nejvíce podílela značka Škoda, která tradičně dominuje prodejům nejen v segmentu nových, ale také ojetých vozidel. Auto ESA proto neustále rozšiřuje nabídku vozů Škoda na svém specializovaném webu skodovky.cz, kde meziměsíční návštěvnost dosahuje nárůstu téměř 13%. Návštěvníci webu skodovky.cz nejvíce poptávají motorizaci 1,9Tdi. „Modely s tímto motorem jsou prodány v průměru do 14 dní od nákupu. Velmi žádané jsou i benzínové motorizace v nižších objemových třídách, tedy motory 1,2 a 1,4“, uzavírá Foltýn.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Audi RS 5 nově jako plug-in hybrid. Má 639 koní a maximálku až 285 km/h
Hyundai nabízí i30 kombi za cenu hatchbacku Test: Citroën C3 1.2 PureTech je rychloběžka na chůdách za skvělé peníze Test: Mazda 6e je kráskou skrývající tajemství původu Dacia Duster a Bigster dostal nové motorizace. Dojezd až 1.500 km je realitou

Tipy z autobazarů

Suzuki Splash 1,0 12V 48kW

Suzuki Splash 1,0 12V 48kW

Rok výroby 2010

59 500 Kč
Suzuki Swift 1.3

Suzuki Swift 1.3

Rok výroby 2008

85 000 Kč
Škoda Kamiq 1.0TSi DSG 116PS Monte Carlo M

Škoda Kamiq 1.0TSi DSG 116PS Monte Carlo M

Rok výroby 2025

644 999 Kč
Hyundai i30 1.5T-GDi MHEV,tažné,kamera,nav

Hyundai I30 1.5T-GDi MHEV,tažné,kamera,nav

Rok výroby 2021

399 000 Kč