Volvo poodhalilo svůj nejmenší elektromobil EX30

7. června celému světu poprvé představí nové plně elektrické SUV Volvo EX30. Hned v ten den bude možné zadávat objednávky a předobjednávky tohoto vozu.

Mějte oči na stopkách, protože v příštích týdnech odhalíme mnohem více informací o našem novém malém SUV. Přemýšlet v malém je jedním z našich největších nápadů.


Automobilka Volvo k novému modelu říká, že tímto elektrickým SUV chce oslovit zákazníky, kteří dosud nikdy její auta nekupovali. Jedná se o mladé lidi, kteří se narodili v posledním desetiletí minulého tisíciletí. Navíc se počítá s tím, že velká část zájemců o něj si je nebude pořizovat do vlastnictví, ale bude si ho pouze pronajímat.

Vůz je zkonstruován na technickém základě platformy SEA, kterou již nyní používá existující Smart#1 a také řada elektromobilů značky Geely Zeekr.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Test: Kia Niro EV - ideální automobil pro ženy
Škoda ukázala interiéry nových modelů Superb a Kodiaq. Je to revoluční změna k lepšímu. Toyota má auta bez čekání. Nákupem skladovky můžete ušetřit pořádný balík peněz Rodiny radujte se – Citroën Berlingo se spalovacím motorem se vrací na český trh Test: Volkswagen ID. Buzz překvapuje vzhledem, praktičností a také spotřebou

Tipy z autobazarů

Ford Focus

Rok výroby 2018

394 900 Kč

Volvo XC60

Rok výroby 2017

600 000 Kč

Audi A4

Rok výroby 2013

328 990 Kč

Škoda Yeti

Rok výroby 2017

329 900 Kč