Volvo poodhalilo svůj nejmenší elektromobil EX30

7. června celému světu poprvé představí nové plně elektrické SUV Volvo EX30. Hned v ten den bude možné zadávat objednávky a předobjednávky tohoto vozu.

Mějte oči na stopkách, protože v příštích týdnech odhalíme mnohem více informací o našem novém malém SUV. Přemýšlet v malém je jedním z našich největších nápadů.


Automobilka Volvo k novému modelu říká, že tímto elektrickým SUV chce oslovit zákazníky, kteří dosud nikdy její auta nekupovali. Jedná se o mladé lidi, kteří se narodili v posledním desetiletí minulého tisíciletí. Navíc se počítá s tím, že velká část zájemců o něj si je nebude pořizovat do vlastnictví, ale bude si ho pouze pronajímat.

Vůz je zkonstruován na technickém základě platformy SEA, kterou již nyní používá existující Smart#1 a také řada elektromobilů značky Geely Zeekr.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Nový Ford Mustang v prodeji. Základ za 1,6 milionu korun má osmiválec
Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Honda ZR-V je miliónové SUV s výborným hybridem a neuvěřitelnou spotřebnou Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou Test: Kia Stonic 1.2 DPI - moc nejede, ale nic lepšího neseženete

Tipy z autobazarů

Ford Mondeo

Rok výroby 2019

455 000 Kč

Kia Ceed

Rok výroby 2019

219 900 Kč

Hyundai I30

Rok výroby 2019

269 000 Kč

Fiat Ostatní

Rok výroby 1963

129 000 Kč