Nová Honda Civic představena na prvních fotografiích | Autanet.cz

Nová Honda Civic představena na prvních fotografiích

Společnost Honda odhaluje první snímky svého ikonického hatchbacku nové již jedenácté generace. Nový Civic bude nejnovějším modelem společnosti Honda standardně poháněným hybridním hnacím ústrojím e:HEV a pro evropské zákazníky bude k dispozici v příštím roce na podzim.

Cíl japonské automobilky vybavit všechny klíčové modely pro evropský trh do konce roku 2022 elektrifikovanými hnacími jednotkami bude splněn.


Společnost Honda zveřejnila první snímky zcela nového pětidveřového modelu Civic, 11. generace ikonického hatchbacku této značky. Model Civic zůstává pro Evropu klíčovým modelem společnosti Honda a tato nejnovější generace vychází z téměř 50 letého dědictví a nabízí užitkovost, pohodlí a designovou atraktivitu, kterou je tento model proslulý.

Zcela nový model Civic bude nabízen výhradně jako hybrid a stane se nejnovějším modelem s vyspělým hnacím ústrojím e:HEV (hybridní elektromobil) společnosti Honda. Tím také dojde ke splnění cíle vybavit všechny klíčové modely pro evropský trh do roku 2022 elektrifikovanými hnacími jednotkami.



Široce uznávaná hybridní hnací jednotka, kterou již byly vybaveny nedávno uvedené modely Jazz a Jazz Crosstar, model CR-V a také zcela nový model HR-V, který bude v prodeji koncem tohoto roku, nabídne novým majitelům modelu Civic skvělou kombinaci dynamické a úsporné jízdy.

Od svého uvedení na trh v roce 1972 je model Civic ceněn zákazníky po celém světě, o čemž svědčí prodeje více než 27 milionů těchto vozů ve 170 zemích. Zcela nový model Civic e:HEV chce na tento úspěch navázat a do Evropy bude dodáván od podzimu 2022.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

Honda

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Audi RS 5 nově jako plug-in hybrid. Má 639 koní a maximálku až 285 km/h
Hyundai nabízí i30 kombi za cenu hatchbacku Test: Citroën C3 1.2 PureTech je rychloběžka na chůdách za skvělé peníze Test: Mazda 6e je kráskou skrývající tajemství původu Dacia Duster a Bigster dostal nové motorizace. Dojezd až 1.500 km je realitou

Tipy z autobazarů

Škoda Octavia 1.4 TSI iV RS 180kW Head-up

Škoda Octavia 1.4 TSI iV RS 180kW Head-up

Rok výroby 2021

449 000 Kč
Škoda Octavia IV 2.0TDi 110kW A/T

Škoda Octavia IV 2.0TDi 110kW A/T

Rok výroby 2020

399 000 Kč
Audi RS Q8 4,0 V8 CARBON 1.maj. CZ

Audi RS Q8 4,0 V8 CARBON 1.maj. CZ

Rok výroby 2022

2 499 999 Kč
Dodge Durango R/T 5,7L V8 HEMI 4x4, 6míst,

Dodge Durango R/T 5,7L V8 HEMI 4x4, 6míst,

Rok výroby 2017

719 000 Kč