Marek Eben dvacet let preferuje vozy jedné značky

Známý modeláror aktuálně přesedlal do již třináctého modelu francouzské značky. Tentokráte zvolil komfortní plug-in hybrid.

Marek Eben, dlouholetý ambasador značky Citroën, převzal k užívání nový vůz, model C5 X plug-in hybrid a vyměnil ho tak za SUV C5 Aircross plug-in hybrid. Bude řídit v pořadí již 13. Citroën v řadě. Užívat si bude ekologičtější verzi motoru hybrid 225 ë-EAT8, která kombinuje přednosti 100% elektrického pohonu výhodného zejména při každodenních cestách po městě, s všestranností a nezávislostí, které na delších trasách poskytuje spalovací motor.

Nový vůz C5 X plug-in hybrid představuje ztělesnění moderního a ekologicky orientovaného automobilu. S jeho hybridním pohonem, kombinujícím výkonný benzinový motor s elektromotorem a možností dobíjení z elektrické sítě, nabízí C5 X nejen skvělé jízdní vlastnosti, ale také výrazně nižší emise a nižší spotřebu paliva. To přispívá ke snižování ekologického otisku a dlouhodobé udržitelnosti, což je v souladu s hodnotami, které pan Eben sám podporuje.

Model, který si vybral Marek Eben, je s výbavou Shine Pack, která nabízí nejmodernější bezpečnostní a komfortní prvky a technologie jako aktivní hydraulické dorazy, které maximálně tlumí nerovnosti vozovky a vytvářejí tak pro Citroën typický efekt létajícího koberce, head-up display, parkovací kameru Vision 360°, Packet Drive Assist Plus nebo ventilovaná kožená sedadla s masážní funkcí.

„Již přes dvacet let mám slabost pro značku Citroën. Teď mi velmi vyhovuje motor kombinovaný s elektrikou, protože mám na domečku zásuvku, takže dobíjím doma a na delších cestách pomůže benzín. Veškeré kratší pojížďky absolvuji na čistou elektriku a je to okouzlující,“ říká Marek Eben.Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Peugeot 3008 má české ceny. Hybrid koupíte za cenu základního Karoqu
Chcete novou Škodu Octavii s dobrou výbavou výhodně? Právě teď máte šanci Neplaťte za elektronickou dálniční známku víc, než musíte Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou

Tipy z autobazarů

Citroën C3

Rok výroby 2016

145 000 Kč

Peugeot 308

Rok výroby 2024

567 999 Kč

Peugeot 508

Rok výroby 2022

729 000 Kč

Nissan Navara

Rok výroby 2018

499 900 Kč