Jak poznat nejlepší vůně do auta?

vloženo

Jaké jsou ty nejlepší vůně do auta? Poznáte je podle klíčových kritérií, jako jsou životnost vůně, kvalita zpracování i značka výrobce. Tipy na vůně do auta, se kterými nesáhnete vedle, najdete spolu s radami pro výběr přímo v tomto článku.

Jak poznat nejlepší vůně do auta? Jak poznat nejlepší vůně do auta?

Vůně do auta s dlouhou výdrží

Společným znakem kvalitních vůní do auta od známých značek je hlavně dlouhá výdrž. Je naprosto běžné, že nejlepší vůně do auta voní minimálně dva měsíce. Díky tomu se nemusíte o nic starat a po mnoho dní si užíváte příjemně provoněného interiéru, což je hlavní rozdíl od nekvalitních stromečků. Dlouhotrvající vůní až na 4 měsíce s možností nastavení intenzity se může pochlubit například známá americká značka California Scents.


Kvalitní zpracování

Lacině vypadající vonné stromečky jsou už dávno minulostí. Kvalitní vůně do auta totiž poznáte i podle kvalitního zpracování. V případě francouzských parfémů jde o pryžovou závěsnou placičku v různých barvách, ze které se jemně uvolňuje vůně. Pro příležitostné provonění nezapomeňte na klasické osvěžovače s rozprašovačem. Ten může být připravený v přihrádce pro použití podle potřeby. 

Široký výběr příjemných vůní

Najít nejlepší vůni do auta je z velké části otázka osobního vkusu. Někdo dává přednost svěží květinové nebo ovocné vůni, ale jiný si vybere spíše drsnější kořeněnou vůni. Objevení té dokonalé vůně, která bude harmonicky doplňovat automobil tak možná bude stát několik ne tolik povedených pokusů. Jakmile ale objevíte tu správnou, už si nebudete pořizovat žádnou jinou. Pro kvalitní značky je však společným znakem propracované složení bez nežádoucího chemického zápachu. 

Komerční článek / foto: Shampoo & Wax s.r.o.


Fotografie k článku

Fotografie k článku Jak poznat nejlepší vůně do auta? Fotografie k článku Jak poznat nejlepší vůně do auta? Fotografie k článku Jak poznat nejlepší vůně do auta?

Líbí se Vám článek? Nenechte si ujít další. Sledujte nás na Facebooku.

Sdílet článek

Komentáře k článku:


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY


Všechny články o značce / modelu
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Pospěšte si. Audi TT RS Coupé v limitované edici bude mít pro Evropu jen 100 kusů

Pospěšte si. Audi TT RS Coupé v limitované edici bude mít pro Evropu jen 100 kusů

Audi TT RS Coupé iconic edition, limitované na 100 vozů pro Evropu, oslavuje svou exkluzivitou a vysokými výkony čtvrt století úspěchů modelu Audi TT Coupé. Tento sportovní vůz s čistými liniemi je od své premiéry v..

Sen se stal realitou. Mazda CX-60 má šestiválcový diesel a českou cenovku

Sen se stal realitou. Mazda CX-60 má šestiválcový diesel a českou cenovku

Pro všechny, kdo nevěřili, že Mazda skutečně pro svou zbrusu novou vlajkovou loď mezi SUV vozy v Evropě představí nový..

Kia EV6 GT to napráská díky drtivému výkonu supersportům. Česká cena překvapí

Kia EV6 GT to napráská díky drtivému výkonu supersportům. Česká cena překvapí

Dosud nejvýkonnější sériově vyráběný vůz značky Kia, model EV6 GT, je od dnešního dne k objednání u českých..

Test: Peugeot 308 1.5 BlueHDi - krásný lev s poctivým dieselem

Test: Peugeot 308 1.5 BlueHDi - krásný lev s poctivým dieselem

V pořadí třetí generace Peugeotu 308 má být ukázkou toho, jak se francouzský výrobce posunul vpřed. Zda se to povedlo,..

Jak správně zipovat a co děláme špatně

Jak správně zipovat a co děláme špatně

Zipování se používá na místech, kde při souběžné jízdě jeden z pruhů končí. Jeho základem je plynulá jízda bez..