Jak poznat nejlepší vůně do auta?

Jaké jsou ty nejlepší vůně do auta? Poznáte je podle klíčových kritérií, jako jsou životnost vůně, kvalita zpracování i značka výrobce. Tipy na vůně do auta, se kterými nesáhnete vedle, najdete spolu s radami pro výběr přímo v tomto článku.

Vůně do auta s dlouhou výdrží

Společným znakem kvalitních vůní do auta od známých značek je hlavně dlouhá výdrž. Je naprosto běžné, že nejlepší vůně do auta voní minimálně dva měsíce. Díky tomu se nemusíte o nic starat a po mnoho dní si užíváte příjemně provoněného interiéru, což je hlavní rozdíl od nekvalitních stromečků. Dlouhotrvající vůní až na 4 měsíce s možností nastavení intenzity se může pochlubit například známá americká značka California Scents.


Kvalitní zpracování

Lacině vypadající vonné stromečky jsou už dávno minulostí. Kvalitní vůně do auta totiž poznáte i podle kvalitního zpracování. V případě francouzských parfémů jde o pryžovou závěsnou placičku v různých barvách, ze které se jemně uvolňuje vůně. Pro příležitostné provonění nezapomeňte na klasické osvěžovače s rozprašovačem. Ten může být připravený v přihrádce pro použití podle potřeby. 

Široký výběr příjemných vůní

Najít nejlepší vůni do auta je z velké části otázka osobního vkusu. Někdo dává přednost svěží květinové nebo ovocné vůni, ale jiný si vybere spíše drsnější kořeněnou vůni. Objevení té dokonalé vůně, která bude harmonicky doplňovat automobil tak možná bude stát několik ne tolik povedených pokusů. Jakmile ale objevíte tu správnou, už si nebudete pořizovat žádnou jinou. Pro kvalitní značky je však společným znakem propracované složení bez nežádoucího chemického zápachu. 

Komerční článek / foto: Shampoo & Wax s.r.o.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Nový Ford Mustang v prodeji. Základ za 1,6 milionu korun má osmiválec
Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Honda ZR-V je miliónové SUV s výborným hybridem a neuvěřitelnou spotřebnou Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou Test: Kia Stonic 1.2 DPI - moc nejede, ale nic lepšího neseženete

Tipy z autobazarů

Toyota Avensis

Rok výroby 2005

108 900 Kč

Škoda Enyaq iV

Rok výroby 2022

1 599 000 Kč

Hyundai I30

Rok výroby 2019

269 000 Kč

Kia Ceed

Rok výroby 2019

219 900 Kč