Financování auta: Vyberte si svůj nový vůz z celé Evropy

Pečlivý výběr financování je velmi důležitý. Můžete tak získat ty nejlepší podmínky a vysokou míru schválení. Navíc se nemusí jednat pouze o financování auta z České republiky. Díky skvělým možnostem lze zafinancovat i vozidlo ze zahraničí, a to za co možná nejnižší úrok.

Rychlé vyřízení

Financování auta je v této době poměrně jednoduchým a rychlým procesem. Zvládnete ho zcela z pohodlí svého domova. Nové auto včetně financování tak můžete mít již do třiceti minut. Online získáte nezávazné předschválení, abyste věděli, kolik si můžete půjčit. Pak už jen zbývá pustit se do výběru nového auta. Financování je přizpůsobeno individuálním potřebám, ať už auto pořizujete pro sebe, či firmu. Vše probíhá online a transparentně.


Potřebné doklady

K vyřízení financování jsou samozřejmě potřebné určité doklady. Konkrétní požadavky se liší dle toho, zda nakupujete jako soukromá osoba, živnostník, či firma. Nezbytností je v každém případě ověřená plná moc a formulář základních údajů. V každém případě jsou nutné dva doklady totožnosti, u soukromé osoby dále potvrzení o příjmu. U OSVČ živnostenský list, razítko a potvrzení o příjmech. U firmy je nutné doložit výpis z obchodního rejstříku, osvědčení o registraci DPH, doložení hospodaření.

Předčasné doplacení

Jestliže se rozhodnete úvěr předčasně doplatit, není to žádný problém. S celým procesem vám pomůže zákaznický servis – zašle potřebné dokumenty, výslednou kalkulaci a poradí s dalším postupem. Úhrada smluvních úroků z nesplacené částky není požadována, ovšem poskytovatel může požadovat náhradu za náklady, které předčasným splacením vznikly. Částka ale nesmí přesáhnout 1 % z nesplacené částky, případně 0,5 %.
Financování auta představuje skvělou možnost pro každého. Vybírejte z aut u nás i po celé Evropě.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Peugeot 3008 má české ceny. Hybrid koupíte za cenu základního Karoqu
Chcete novou Škodu Octavii s dobrou výbavou výhodně? Právě teď máte šanci Neplaťte za elektronickou dálniční známku víc, než musíte Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou

Tipy z autobazarů

BMW Řada 3

Rok výroby 2006

145 000 Kč

Volkswagen Golf

Rok výroby 2017

319 000 Kč

Nissan Navara

Rok výroby 2018

499 900 Kč

Mercedes-Benz Třídy S

Rok výroby 2017

899 000 Kč