Kde koupit kvalitní prověřené auto

Prodej prověřených nebo certifikovaných ojetých vozidel se zárukou nabízí většina automobilek. Nákup ojetého vozu u prodejců s programem kvality vám zaručí bezpečný a bezstarostný nákup. Automobily splňují přísná kritéria a standardy. Většina vozů je prodávána se zárukou. Popis jednotlivých programů naleznete níže.

Zájem o certifikované automobily v posledních letech roste a tak není divu, že svůj program má více než desítka automobilek. Průkopníkem prodeje kvalitních vozidel byl již od roku 2001 Volkswagen. Dnes můžete kupovat kvalitní ojeté vozy v autosalonech Škoda, Mercedes-Benz, Toyota, Hyundai, BMW, Ford, Citroën, Peugeot a dalších. Přinášíme informace o některých certifikovaných programech, díky kterým můžete pořídit kvalitní prověřené auto.   


Program Škoda Plus

Škoda Plus je program pro prodej ojetých vozů u certifikovaných prodejců Škoda Auto Česká republika. Do programu Vyzkoušené vozy jsou zařazeny nejen vozy Škoda nepřesahující 5 let stáří, která splňují přísná kvalitativní kritéria. Vozy mají jasný původ, historii doloženou certifikátem, garanci najetých kilometrů a technického stavu. Škoda Plus Roční vozy je program pro automobily Škoda mladší 18 měsíců s nájezdem do 30 000 km. Nad rámec výhod Škoda Plus získáte pětiletou zančkovou záruku. Více informací a nabídku vozidel najdete na stránkách Škoda Plus.

Das WeltAuto

Das WeltAuto je celosvětovým programem ojetých vozů značek Volkswagen, Seat a Škoda s centrální podporou koncernu Volkswagen. U vozidel v Das WeltAuto je vždy prověřen technický stav, servisní historie, možné právní vady a stav tachometru. Mezi výhody programu patří výhodné financování vozu, výměna vozu, záruka mobility nebo záruka na 12 nebo 24 měsíců. Záruku Das WeltAuto v délce trvání až dva roky je možné sjednat pro vozy se stářím až do osmi let a do nájezdu až 200 000 km. Při koupi vozu do pěti let stáří a nájezdu do 150 000 km s využitím financování od Volkswagen Financial Services získáte záruku Gold na jeden rok zdarma. Více informací a nabídku vozidel najdete na stránkách Das WeltAuto.

Citroën Select

Citroën Select je projekt prodeje ojetých vozů se zárukou. Toto označení používají pouze autorizovaní prodejci vozidel Citroën zařazení do projektu Citroën Select. Všechna vozidla procházejí pečlivou přípravou k prodeji. Program nabízí dvě kategorie. Premium pro vozy do 2 let stáří a do 60 000 km nájezdu nabízí výhody jako záruku zdarma na 12 měsíců, asistenční službu 24 hodin denně, kontrolu vozidla po 12 měsících nebo do 10 000 km, zvýhodněné financování a další. Kategorie Classic nabízí pro vozy do 8 let stáří a do 180 000 km podobné výhody jako kategorie Premium. Více informací na stránce Citroën Select.

Peugeot Vyzkoušené Vozy

Peugeot Vyzkoušené Vozy nabízí zákazníkům kvalitní ojetá vozidla v kategoriích Premium a Confort pro vozy do 3 let stáří a nájezdu do 60 000 km, respektive pro vozy do 8 let a nájezdu do 180 000 km. Mezi výhody programu patří záruka Peugeot na 12 měsíců zdarma, asistenční služba 24 hodin denně, možnost výměny vozu do 30 dnů, kontrolu vozu po 6 měsících a další. Více informací na stránce Peugeot Vyzkoušené Vozy.

BMW Premium Selection

V programu BMW Premium Selection jsou nabízeny výhradně vozy tovární značky BMW. Všechna vozidla nabízená v programu BMW Premium Selection musí projít důkladnou kontrolou technického stavu dle metodiky výrobce. Veškerá historie z hlediska údržby a použití vozidla je tudíž snadno prokazatelná. Všechny vozy BMW Premium Selection navíc splňují produktové standardy orientované na kvalitu a vztahují se na ně rovněž komplexní servisní programy a záruky. Mezi výhody programu patří dvouleté pojištění záruky, 360° prohlídka vozu, servis po 6 měsících (do 10 000 km) nebo ověřená historie vozu. Více informací na stránce BMW Premium Selection.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Nový Ford Mustang v prodeji. Základ za 1,6 milionu korun má osmiválec
Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Honda ZR-V je miliónové SUV s výborným hybridem a neuvěřitelnou spotřebnou Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou Test: Kia Stonic 1.2 DPI - moc nejede, ale nic lepšího neseženete

Tipy z autobazarů

Škoda Enyaq iV

Rok výroby 2022

1 599 000 Kč

Kia Ceed

Rok výroby 2019

219 900 Kč

Ford Mondeo

Rok výroby 2019

455 000 Kč

Hyundai I30

Rok výroby 2019

269 000 Kč