Vytvořte si z Multivanu jednoduše kempovací vůz. Volkswagen nově nabízí paket pro přenocování

Nový paket pro přenocování promění Multivan v kempovací vůz. Kromě standardní verze paketu je k dispozici také rozšířená varianta PLUS.

Volkswagen Užitkové vozy vychází vstříc přáním zákazníků, kteří nepotřebují pro své cestovatelské výpravy osvědčený kempovací model California, ale čas od času chtějí ve svém Multivanu komfortně přenocovat. Pro nový Multivan je nově k dispozici praktický „paket pro přenocování“, jehož sklopná matrace spolu s prvky pro zatemnění interiéru promění rodinné MPV v lehkou verzi kempovacího vozu.


„Náročným fanouškům kempování nabízíme modely California, ale příjemný nocleh na cestách dokáže poskytnout také nový Multivan s paketem pro přenocování, který jsme právě zařadili do naší nabídky na českém trhu,“ říká Mirka Cimrová, ředitelka divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „Paket pro přenocování umocňuje všestrannost modelu Multivan. Po sklopení matrace vznikne komfortní lůžko a pronikání světla i nežádoucím pohledům zvenčí zabrání zatemňovací prvky připevněné k oknům. A verze PLUS nabízí navíc kempovací nábytek pro příjemné posezení pod širým nebem v okolí vozu.“

Na přání dodávaný nový paket pro přenocování připraví nový Multivan na blížící se festival, víkendový výlet nebo jakoukoli jinou spontánní akci. Paket pro přenocování zahrnuje skládací matraci, možnost zatemnění oken (včetně panoramatické střechy), ventilační mřížku (pro přední boční okna) a schránku pro uložení všech prvků spacího paketu.

V konfigurátoru modelu Multivan čekají na zákazníky dvě varianty paketu pro přenocování. Základní verze stojí 70 472 Kč včetně DPH, zatímco paket pro přenocování PLUS, který kromě sklopného lůžka s matrací, zatemnění oken a konceptu úložných prostorů obsahuje rovněž praktické kempovací židle a stůl, vyjde na 82 372 Kč včetně DPH. U vozů Multivan s paketem pro přenocování není zavazadlový prostor oddělen a nemá háčky pro zavěšení tašek.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

redakce

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Nový Ford Mustang v prodeji. Základ za 1,6 milionu korun má osmiválec
Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Honda ZR-V je miliónové SUV s výborným hybridem a neuvěřitelnou spotřebnou Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou Test: Kia Stonic 1.2 DPI - moc nejede, ale nic lepšího neseženete

Tipy z autobazarů

Kia Ceed

Rok výroby 2019

219 900 Kč

Dacia Lodgy

Rok výroby 2021

354 900 Kč

Ford Mondeo

Rok výroby 2019

455 000 Kč

Škoda Enyaq iV

Rok výroby 2022

1 599 000 Kč