Vytvořte si z Multivanu jednoduše kempovací vůz. Volkswagen nově nabízí paket pro přenocování

Nový paket pro přenocování promění Multivan v kempovací vůz. Kromě standardní verze paketu je k dispozici také rozšířená varianta PLUS.

Volkswagen Užitkové vozy vychází vstříc přáním zákazníků, kteří nepotřebují pro své cestovatelské výpravy osvědčený kempovací model California, ale čas od času chtějí ve svém Multivanu komfortně přenocovat. Pro nový Multivan je nově k dispozici praktický „paket pro přenocování“, jehož sklopná matrace spolu s prvky pro zatemnění interiéru promění rodinné MPV v lehkou verzi kempovacího vozu.


„Náročným fanouškům kempování nabízíme modely California, ale příjemný nocleh na cestách dokáže poskytnout také nový Multivan s paketem pro přenocování, který jsme právě zařadili do naší nabídky na českém trhu,“ říká Mirka Cimrová, ředitelka divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „Paket pro přenocování umocňuje všestrannost modelu Multivan. Po sklopení matrace vznikne komfortní lůžko a pronikání světla i nežádoucím pohledům zvenčí zabrání zatemňovací prvky připevněné k oknům. A verze PLUS nabízí navíc kempovací nábytek pro příjemné posezení pod širým nebem v okolí vozu.“

Na přání dodávaný nový paket pro přenocování připraví nový Multivan na blížící se festival, víkendový výlet nebo jakoukoli jinou spontánní akci. Paket pro přenocování zahrnuje skládací matraci, možnost zatemnění oken (včetně panoramatické střechy), ventilační mřížku (pro přední boční okna) a schránku pro uložení všech prvků spacího paketu.

V konfigurátoru modelu Multivan čekají na zákazníky dvě varianty paketu pro přenocování. Základní verze stojí 70 472 Kč včetně DPH, zatímco paket pro přenocování PLUS, který kromě sklopného lůžka s matrací, zatemnění oken a konceptu úložných prostorů obsahuje rovněž praktické kempovací židle a stůl, vyjde na 82 372 Kč včetně DPH. U vozů Multivan s paketem pro přenocování není zavazadlový prostor oddělen a nemá háčky pro zavěšení tašek.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

redakce

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Škoda ukázala interiéry nových modelů Superb a Kodiaq. Je to revoluční změna k lepšímu.
Česká pošta si pořizuje za více než půl miliardy tisíc nových aut Toyota má auta bez čekání. Nákupem skladovky můžete ušetřit pořádný balík peněz Rodiny radujte se – Citroën Berlingo se spalovacím motorem se vrací na český trh Test: Volkswagen ID. Buzz překvapuje vzhledem, praktičností a také spotřebou

Tipy z autobazarů

Škoda Superb

Rok výroby 2016

440 000 Kč

Hyundai Tucson

Rok výroby 2018

509 900 Kč

Audi A6 Allroad

Rok výroby 2012

349 000 Kč

Audi A4

Rok výroby 2013

328 990 Kč