Škoda Scala i Kamiq ve verzi First Edition stojí stejně, půl milionu ale nestačí

Škoda Scala a Kamiq ve verzi First Edition začíná shodně na 599.900 Kč s motorem 1.0 TSI 85 kW a manuální převodovkou, na 639.900 Kč se stejným motorem v kombinaci s předovkou DSG a na 679.900 Kč ve vrcholné motorizaci 1.5 TSI 110 kW DSG.

Dvojice kompaktních modelů mladoboleslavské automobilky přichází v inovované podobě s řadou nových výbavových prvků, které v daném segmentu nejsou obvyklé. České zastoupení automobilky Škoda pro tuto příležitost připravilo speciální nabídku vozů Scala First Edition a Kamiq First Edition, obsahující nejdůležitější novinky modernizovaného provedení. Doporučená prodejní cena obou vozů startuje shodně na částce 599.900 Kč a k zákazníkům by se měly dostat již v prvním kvartálu roku 2024.


Skvěle vybavené verze First Edition s atraktivní cenovkou

Výbava vozů ve verzi First Edition přináší zcela nová 17palcová kola Kajam Aero, Matrix-LED přední světlomety, virtuální pedál, virtuální kokpit, paket city plus (parkovací kamera vzadu, parkovací senzory vpředu a vzadu, KESSY s alarmem, volba jízdního režimu) a asistovanou jízdu 1.5+, která v sobě zahrnuje hlídání mrtvého úhlu, adaptivní tempomat nebo adaptivní vedení v jízdním pruhu. Vůz pak na první pohled poznáte díky speciální plaketce First Edition na předních blatnících. Exkluzivita modelu Škoda Kamiq ve verzi First Edition je navíc umocněna černě lakovanou střechou včetně A-sloupků a černě lakovanými kryty zpětných zrcátek. Doporučená prodejní cena vozů Škoda Scala First Edition a Škoda Kamiq First Edition začíná shodně na 599.900 Kč s motorizací 1.0 TSI/85 kW a manuální převodovkou, na 639.900 Kč se stejným motorem v kombinaci s předovkou DSG a na 679.900 Kč ve vrcholné motorizaci 1.5 TSI/110 kW DSG. Pro oba modely je připravena i výbava na přání, která zahrnuje například 18palcová kola Fornax, panoramatickou střechu, navigaci, vyhřívané čelní sklo a další prvky. Specifikaci vybraného modelu a jeho konkrétní cenu zákazníkům sdělí autorizovaný prodejce vozů Škoda.

Změny viditelné na první pohled i ukryté pod kapotou

Modernizace obou modelů se dotkla vzhledu i techniky. Poprvé jsou pro tyto modely k dispozici Matrix-LED přední světlomety stejně jako virtuální pedál ve spojení s elektricky ovládanými pátými dveřmi. Zvýšil se také podíl udržitelných materiálů. Nové potahy sedadel, přístrojové desky a výplní dveří využívají vedle rostlinných vláken také recyklované plasty. Řada použitých asistenčních systémů se běžně spojuje spíše s vozy vyšších tříd. Ve standardní výbavě obou modelů jsou například Front Assist s prediktivní ochranou chodců, asistent udržování jízdního pruhu a rozpoznávání dopravních značek. V případě nehody chrání posádku až devět airbagů. Inteligentní zadní parkovací senzory dokážou vůz při hrozící kolizi s překážkou automaticky zastavit.

Chytré financování, které se přizpůsobí každému

Ve spolupráci se Škoda Financial Services připravilo tuzemské zastoupení mladoboleslavské automobilky pro tuto zaváděcí edici inovovaných modelů Scala a Kamiq nabídku výhodného financování Škoda CHYTŘE. Díky tomu mají zákazníci možnost flexibilně si nastavit splátky podle individuální potřeby. Na základě vlastní volby akontace, délky smlouvy i poslední navýšené splátky si lze určit optimální měsíční splátku. Tento atraktivní finanční produkt mohou využít soukromé osoby, živnostníci i firmy. Součástí financování pro tyto modely jsou rovněž balíčky služeb předplacený servis Standard a prodloužená záruka na 5 let nebo do nájezdu 100.000 km podle toho, co nastane dříve. V případě nevyužití možnosti financování lze tyto balíčky služeb pořídit za zvýhodněnou cenu 9.900 Kč.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Nový Ford Mustang v prodeji. Základ za 1,6 milionu korun má osmiválec
Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Honda ZR-V je miliónové SUV s výborným hybridem a neuvěřitelnou spotřebnou Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou Test: Kia Stonic 1.2 DPI - moc nejede, ale nic lepšího neseženete

Tipy z autobazarů

Kia Ceed

Rok výroby 2019

219 900 Kč

Fiat Ostatní

Rok výroby 1963

129 000 Kč

Ford Mondeo

Rok výroby 2019

455 000 Kč

Hyundai I30

Rok výroby 2019

269 000 Kč