Díky hokejovému šampionátu ušetříte při koupi Škody Scala, Kamiq a Karoq až 120 tisíc korun

Při příležitosti šampionátu uvádí zastoupení na českém trhu akční varianty Drive pro vozy Škoda Scala, Kamiq a Karoq se zvýhodněním až 120 200 Kč.

Škoda Auto je již po jednatřicáté oficiálním hlavním sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji, které se koná v České republice ve dnech 10. až 26. května. Automobilka je zároveň oficiálním poskytovatelem automobilů a pro potřeby organizátorů dodá flotilu 45 vozidel. Součástí vozového parku bude nová generace SUV Kodiaq, nový Superb Combi a plně elektrický Enyaq Coupé RS. Tyto modely, stejně jako unikátní předváděcí vůz Enyaq Coupé Respectline, budou k vidění na dvou místech šampionátu v Praze a Ostravě a jejich okolí. Škoda Auto navíc zve fanoušky, aby si vyzkoušeli své hokejové dovednosti v různých aktivitách a zároveň nabízí možnost zapojit se do dění online.


Návštěvníci Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji v České republice se mohou těšit nejen na vzrušující sportovní zážitky, ale díky společnosti Škoda Auto v roli oficiálního hlavního sponzora i na atraktivní vozy a bohatý doprovodný program pro fanoušky. V průběhu turnaje bude mladoboleslavská automobilka prezentovat nové generace modelů Superb a Kodiaq i řadu dalších vozů Škoda.

Škoda Auto zve hokejové fanoušky na stadiony v Praze a Ostravě Škoda Auto podporuje Mistrovství světa v ledním hokeji nepřetržitě již od roku 1992 a o rok později se stala hlavním sponzorem šampionátu, za což byla v roce 2017 oceněna zápisem do Guinnessovy knihy rekordů díky nejdelšímu hlavnímu sponzoringu sportovních mistrovství světa. S početnou flotilou vozů, logy umístěnými na ledové ploše a mantinelech i dresech hráčů bude mladoboleslavská automobilka na mistrovství světa opět nepřehlédnutelná..

Před oběma arénami vystaví svou modelovou paletu se zaměřením na nové generace modelů Superb a Kodiaq. Škoda Auto zřídila v obou hostitelských městech speciální fanouškovské zóny, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet své hokejové dovednosti nebo sledovat zápas společně s ostatními. Tradiční součástí sponzoringu je i zápůjčka vozů pořadatelům šampionátu: letos bude v hokejové flotile sloužit 45 vozů Škoda Kodiaq, Superb Combi a Enyaq Coupé RS v nápadném zbarvení..

Kampaň s heslem „Domácí hokejová jízda“ zaujme netradičními formáty a místy

Při příležitosti konání šampionátu v České republice spustilo tuzemské zastoupení automobilky Škoda Auto rozsáhlou kampaň, která má posílit vnímání sponzoringu hokeje s důrazem na domácí pořadatelství. Součástí jsou televizní a rozhlasové spoty, tištěná inzerce a netradiční digitální formáty. Na frekventovaných místech v Praze, Brně a Ostravě se již objevují gigantické hokejové symboly, motto „Domácí hokejová jízda“ ozdobí prostředky hromadné dopravy v Brně a Ostravě nebo stanici metra Florenc v Praze. Na sociálních sítích se bude odvíjet příběh Domácí hokejová, na kterém spolupracoval Jiří Strach s Táňou Malíkovou..

Akční modely Drive se zvýhodněním až 120 200 Kč

V reklamních spotech dostanou větší prostor zvýhodněné verze Drive. Pod heslem Tento tým má drive! se prezentují akční modely Škoda Scala, Kamiq a Karoq se zvýhodněním až 120 200 Kč, které české zastoupení mladoboleslavské automobilky uvedlo na český trh speciálně k této významné sportovní události.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

red

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Peugeot 3008 má české ceny. Hybrid koupíte za cenu základního Karoqu
Chcete novou Škodu Octavii s dobrou výbavou výhodně? Právě teď máte šanci Neplaťte za elektronickou dálniční známku víc, než musíte Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou

Tipy z autobazarů

Peugeot 308

Rok výroby 2024

549 999 Kč

Volkswagen Golf

Rok výroby 2017

319 000 Kč

Citroën C3

Rok výroby 2016

145 000 Kč

BMW Řada 3

Rok výroby 2006

139 000 Kč