Přistýlkové matrace do auta: Pohodlí na cestách na dosah

Cestování autem nám umožňuje poznávat krásy světa přesně v takovém tempu, které je nám příjemné. Bez problému se dostaneme i na odlehlá místa, kam hromadná doprava nejezdí a získáváme tak naprostou svobodu a flexibilitu. Od road tripu nebo delší cesty, která se neobejde bez přespání v autě, nás ale může odrazovat riziko nepohodlí. Naštěstí existuje snadné řešení v podobě přistýlkových matrací. Proč jsou právě toppery perfektní matrací do auta?

Pohodlí na cestách

Zkoušeli jste někdy spát na sklopené sedačce uprostřed parkoviště? Plnohodnotný odpočinek a příjemné ráno vás asi nečekalo. Jistě, když není zbytí, špatný spánek je lepší než žádný spánek, ale proč se dobrovolně vzdávat pohodlí, když to není třeba?


Kvalitní spánek navíc na cestě zajistí bezpečí řidiče, jeho spolucestujících, i všech okolo. Řidič má dostatek energie věnovat dostatečnou pozornost na silnici a když dorazíte do cíle, díky přestávce nemusí hned do postele, dospávat dlouhé hodiny za volantem.

Samozřejmě je možnost ubytovat se v hotelu nebo si postavit stan. Obě varianty ale vyžadují určitý stupeň plánování a samozřejmě také extra výdaje. Nejlepší variantou se tak může zdát jednoduše zastavit a odpočinout si přímo v autě.

Všestranné toppery do auta

Možnost přespat v autě je ekonomická a praktická. Nocleh nevyžaduje žádné složité plánování a vyspíte se jednoduše tam, kde se vám nejvíce líbí. A pokud máte alespoň kombi, můžete si dopřát i pohodlí, které zajistí kvalitní spánek a dostatek energie na všechna nadcházející dobrodružství.

Velkou výhodou přistýlkových matrací neboli topperů oproti klasickým i nafukovacím matracím je, že se vejdou téměř všude. Topper si můžete nechat upravit na míru tak, aby se vešel přesně do prostoru, který máte k dispozici. Nezáleží, zda jedete karavanem, dodávkou nebo kombíkem.

Matrace navíc není vysoká, tudíž se pohodlně vyspíte i v nižším autě. A když potřebujete přes den zadní sedačky nebo kufr využívat, topper snadno srolujete a ušetříte místo. Užijte si volnost na cestách bez ztráty komfortu.

Komerční článek, foto: canva.com


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Nový Ford Mustang v prodeji. Základ za 1,6 milionu korun má osmiválec
Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Honda ZR-V je miliónové SUV s výborným hybridem a neuvěřitelnou spotřebnou Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou Test: Kia Stonic 1.2 DPI - moc nejede, ale nic lepšího neseženete

Tipy z autobazarů

Ford Mondeo

Rok výroby 2019

455 000 Kč

Hyundai I30

Rok výroby 2019

269 000 Kč

Toyota Avensis

Rok výroby 2005

108 900 Kč

Fiat Ostatní

Rok výroby 1963

129 000 Kč