Nový Ford Transit Custom a Tourneo Custom je tady, milion ale nestačí

Ford již přijímá objednávky na nový Transit Custom a vícemístné osobní nové Tourneo Custom. Ani v jednom případě Vám ale nebude stačit milion korun. Transit přijde minimálně na 1 074.480 Kč a Tourneo na 1 274.130 Kč.

Nový Transit Custom bude k dispozici nejprve v 2-3místném provedení Van s nejnovější generací úsporných vznětových motorů Ford EcoBlue. Od prvního dne lze objednávat rovněž nový systém pohonu všech kol, který je pro Transit Custom nabízen poprvé. První vozy dorazí k zákazníkům na podzim letošního roku.


Všechny vozy Transit Custom nové generace jsou integrovány se softwarovou platformou Ford Pro a aplikací FordPass Pro. K praktickým inovacím, jež řidičům usnadní pracovní den, bude později patřit sklopný volant, který se snadno promění ve stolek na notebook či svačinu.

Sklopný volant bude možné objednávat rovněž do nejnovějšího modelu Tourneo Custom, který přináší novou úroveň užitných vlastností, luxusu a designu ve všestranném multifunkčním automobilu. V uceleném souboru prémiové výbavy nechybí mimo jiné mimořádně flexibilní zadní sedadla uložená v kolejnicích, tří-zónová automatická klimatizace či panoramatická střecha.

V roce 2024 rozšíří nabídku také elektrický E-Transit Custom a E-Tourneo Custom s nulovými lokálními emisemi, stejně jako plug-in hybridní pohon pro oba modely a další karosářské varianty Transitu Custom – Kombi a Kombi Van.

Transit Custom i Tourneo Custom jsou u evropských zákazníků dlouhodobě velmi populární a významně přispěly k tomu, že v roce 2022 se Ford stal již poosmé v řadě nejprodávanější značkou užitkových automobilů v Evropě.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

redakce

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Modernizovaná Kia Sorento je krásná a dostala neobvyklé funkce
Test: Seat Ateca FR 1.5 TSI Black Edition - SUV ze staré školy umí překvapit Nové BMW X2 a BMW iX2 mají české ceny, elektrická verze je cenově zajímavá Test: Kia EV6 Earth - vesmírná loď okouzlí vzhledem a použitelností

Tipy z autobazarů

Jaguar XF

Rok výroby 2012

288 990 Kč

Volkswagen T-Roc

Rok výroby 2019

469 000 Kč

Audi A6 Allroad

Rok výroby 2020

1 069 000 Kč

Ford Mondeo

Rok výroby 2016

393 000 Kč