Nový Ford Transit Custom a Tourneo Custom je tady, milion ale nestačí

vloženo

Ford již přijímá objednávky na nový Transit Custom a vícemístné osobní nové Tourneo Custom. Ani v jednom případě Vám ale nebude stačit milion korun. Transit přijde minimálně na 1 074.480 Kč a Tourneo na 1 274.130 Kč.

Nový Ford Transit Custom a Tourneo Custom je tady, milion ale nestačí Nový Ford Transit Custom a Tourneo Custom je tady, milion ale nestačí

Nový Transit Custom bude k dispozici nejprve v 2-3místném provedení Van s nejnovější generací úsporných vznětových motorů Ford EcoBlue. Od prvního dne lze objednávat rovněž nový systém pohonu všech kol, který je pro Transit Custom nabízen poprvé. První vozy dorazí k zákazníkům na podzim letošního roku.


Všechny vozy Transit Custom nové generace jsou integrovány se softwarovou platformou Ford Pro a aplikací FordPass Pro. K praktickým inovacím, jež řidičům usnadní pracovní den, bude později patřit sklopný volant, který se snadno promění ve stolek na notebook či svačinu.

Sklopný volant bude možné objednávat rovněž do nejnovějšího modelu Tourneo Custom, který přináší novou úroveň užitných vlastností, luxusu a designu ve všestranném multifunkčním automobilu. V uceleném souboru prémiové výbavy nechybí mimo jiné mimořádně flexibilní zadní sedadla uložená v kolejnicích, tří-zónová automatická klimatizace či panoramatická střecha.

V roce 2024 rozšíří nabídku také elektrický E-Transit Custom a E-Tourneo Custom s nulovými lokálními emisemi, stejně jako plug-in hybridní pohon pro oba modely a další karosářské varianty Transitu Custom – Kombi a Kombi Van.

Transit Custom i Tourneo Custom jsou u evropských zákazníků dlouhodobě velmi populární a významně přispěly k tomu, že v roce 2022 se Ford stal již poosmé v řadě nejprodávanější značkou užitkových automobilů v Evropě.


redakce

Vyhledat vozidla v inzerci: Ford

Fotografie k článku

Fotografie k článku Nový Ford Transit Custom a Tourneo Custom je tady, milion ale nestačí Fotografie k článku Nový Ford Transit Custom a Tourneo Custom je tady, milion ale nestačí Fotografie k článku Nový Ford Transit Custom a Tourneo Custom je tady, milion ale nestačí Fotografie k článku Nový Ford Transit Custom a Tourneo Custom je tady, milion ale nestačí Fotografie k článku Nový Ford Transit Custom a Tourneo Custom je tady, milion ale nestačí Fotografie k článku Nový Ford Transit Custom a Tourneo Custom je tady, milion ale nestačí Fotografie k článku Nový Ford Transit Custom a Tourneo Custom je tady, milion ale nestačí Fotografie k článku Nový Ford Transit Custom a Tourneo Custom je tady, milion ale nestačí

Líbí se Vám článek? Nenechte si ujít další. Sledujte nás na Facebooku.

Sdílet článek

Komentáře k článku:


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY


Všechny články o značce / modelu
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Jednodenní dálniční známky se dočkáme již příští rok

Jednodenní dálniční známky se dočkáme již příští rok

Dálniční známky čeká několik zásadních novinek. V příštím roce bude zavedena mimo jiné jednodenní známka a plánuje se napojení na Registr silničních vozidel, aby tuzemští motoristé měli jistotu, že zadaná RZ je napsaná..

Akce 7 dní Peugeot se vrací, model 208 Active Pack za 382.000 Kč

Akce 7 dní Peugeot se vrací, model 208 Active Pack za 382.000 Kč

Po dvouleté přestávce se opět koná akce 7 dní Peugeot, událost, která provázela Peugeot v ČR po mnoho let a prošla..

Test: Kia Niro 1.6 GDI PHEV Style - volba řidiček myslících na přírodu

Test: Kia Niro 1.6 GDI PHEV Style - volba řidiček myslících na přírodu

Nová generace Nira si dokázala získat srdce žen a byla zvolena ženským autem roku 2023. A nás zajímalo, co něžné..

Elektromobil pro každého? Volkswagen představil model ID. 2all s cenovkou 25.000 Eur

Elektromobil pro každého? Volkswagen představil model ID. 2all s cenovkou 25.000 Eur

Elektromobil pro každého se stává pomalu skutečností. Automobilka Volkswagen představila model ID. 2all, což by měl být..

Legendární Ford Bronco v Česku, připravte si ale dva milionu korun

Legendární Ford Bronco v Česku, připravte si ale dva milionu korun

Ford dnes oznámil, že na vybraných evropských trzích bude již brzy možné poprvé objednávat legendární americký terénní..