Moderátorka Lucie Borhyová má nové auto. Je v bílém perleťovém laku a v Česku jich moc nejezdí

Známá tvář z obrazovek Lucie Borhyová si pro ježdění vybrala neotřelé francouzské hybridní SUV s výkonem 300 koní.

Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová si vybrala zcela novou DS 7 v perleťové bílé barvě a její spolupráce se značkou DS tak pokračuje již pátým rokem. Na cesty se tedy bude vydávat v DS 7 ve verzi Opera s plugin hybridním pohonem E-TENSE o výkonu 300 koní, s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8 a s pohonem 4x4.


Lucie Borhyová k novému vozu říká: „Mám ráda věci, které mají nejen funkci, ale i něco navíc. Proto mi DS vyhovuje svým příběhem, neotřelým designem, komfortem a hlavně francouzským šarmem. A přesně takové bylo i focení, které jsem si velice užila. Bylo to tentokrát úplně jiné, než na co jsem zvyklá a z výsledku jsem nadšená! Fotili jsme na Barrandově těsně před západem slunce a v noci ve velmi snové atmosféře a v modelech návrhářky Natali Ruden, která mimochodem také jezdí v DS. V podstatě to opět vystihlo svět DS, který mě neustále něčím příjemně překvapuje. Ve své DS 7 jsem najezdila už více než 40 tis km a vůz je po všech stránkách přesně takový, jak potřebuji a jak se mi líbí a navíc je i ekologický"

Lucie Borhyová nám prozradila, že po hlavním městě jezdí jedině na elektřinu, auto dobíjí doma ze zásuvky každý den, stejně jako mobilní telefon.

DS 7 je vybavena tak, aby i na dlouhých cestách poskytoval maximum pohodlí všem cestujícím, což umí perfektně díky systému DS Active Scan Suspension, jež pomocí kamery zabudované v čelním skle monitoruje vozovku před vozem a potřebné informace přenáší na jednotlivá kola, aby tlumiče ihned reagovaly. S interiérem ve stylu Opera, s čalouněním v kůži Nappa s prošíváním v designu náramkových hodinek Channel 12, vyhřívanými a chlazenými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světly DS PIXEL LED Vision nebo hliníkovými disky na 20-ti palcových kolech Tokyo.

Klíčky od sněhobílého modelu, vyrobeného přímo na míru jejímu přání si Lucie přebrala z rukou ředitelky značky DS, Martiny Bedrnové přímo v prostorách Barrandova, kde také proběhlo mimořádné focení. 


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

redakce

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Nový Ford Mustang v prodeji. Základ za 1,6 milionu korun má osmiválec
Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Honda ZR-V je miliónové SUV s výborným hybridem a neuvěřitelnou spotřebnou Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou Test: Kia Stonic 1.2 DPI - moc nejede, ale nic lepšího neseženete

Tipy z autobazarů

Hyundai I30

Rok výroby 2019

269 000 Kč

Toyota Avensis

Rok výroby 2005

108 900 Kč

Kia Ceed

Rok výroby 2019

219 900 Kč

Ford S-MAX

Rok výroby 2019

499 000 Kč