Ledecká, Samková, Dubovská a Koudelka mají jedno společné. Uhádnete co?

Značka Audi je spolu s autorizovaným prodejcem AutoPalace Group hlavním partnerem Svazu lyžařů České republiky v sezoně 2022/2023. Audi a AutoPalace Group zajistí mobilitu českým lyžařským reprezentantům i členům realizačních týmů, kteří tráví mezi tréninky a závody velké množství času na cestách a musejí překonávat tisíce kilometrů. O pohodlí a bezpečnost českých lyžařských es se postará flotila 20 vozů Audi s pohonem všech kol quattro. Audi a lyžování patří tradičně k sobě na globální i lokální úrovni.

Český lyžařský svaz, který příští rok oslaví 120 let od svého založení, získal v rámci spolupráce se značkou Audi a jejím autorizovaným prodejcem AutoPalace Group v sezoně 2022/2023 flotilu 20 vozů Audi s pohonem všech kol quattro, které budou mimo jiné využívat i největší hvězdy Ester Ledecká, Eva Samková, Martina Dubovská, Roman Koudelka a další. Pestrou paletu modelů s nevšedním talentem pro jízdu v náročných zimních podmínkách zastoupí A4 Avant a A6 Avant – v obou případech včetně provedení allroad – SUV Q7 a Q8, a chybět nebudou ani zcela elektrické vozy e-tron.


Marcel Archleb, vedoucí divize Audi, k podpoře českých lyžařů v nadcházející sezoně říká: „Velmi mě těší, že si Svaz lyžařů ve spolupráci s naším obchodním partnerem AutoPalace Group vybral značku Audi. Zima a sníh jsou přirozeně spojeny s lyžováním, stejně jako Audi a pohon všech kol quattro. Audi je se zimními sporty spojeno jak na globální, tak i lokální úrovni. Spolupráce se Svazem lyžařů přirozeně navazuje na naše stávající aktivity ‚home of quattro‘ ve Skiareálu Špindlerův Mlýn a na naše partnerství s tamním hotelem Savoy. Čeští lyžaři ukázali, že s houževnatostí dokáží prorazit mezi nejlepší i na mezinárodní scéně a věřím, že nové vozy Audi jim pomohou k dalším úspěchům.“

Značka Audi dlouhodobě podporuje zimní sporty na amatérské a profesionální úrovni v zahraničí i České republice. Již od roku 2009 je Audi partnerem Skiareálu Špindlerův Mlýn, českého „home of quattro“, a v roce 2014 navázala značka se čtyřmi kruhy poprvé úzkou spolupráci se Svazem lyžařů České republiky. Audi je také partnerem alpských disciplín v rámci Mezinárodní lyžařské federace, zahraničních lyžařských svazů i jednotlivých sportovců.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

redakce

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Modernizovaná Kia Sorento je krásná a dostala neobvyklé funkce
Test: Seat Ateca FR 1.5 TSI Black Edition - SUV ze staré školy umí překvapit Nové BMW X2 a BMW iX2 mají české ceny, elektrická verze je cenově zajímavá Test: Kia EV6 Earth - vesmírná loď okouzlí vzhledem a použitelností

Tipy z autobazarů

Jaguar XF

Rok výroby 2012

288 990 Kč

Ford S-MAX

Rok výroby 2014

249 000 Kč

Mitsubishi ASX

Rok výroby 2015

249 999 Kč

Volkswagen T-Roc

Rok výroby 2019

469 000 Kč