Ledecká, Samková, Dubovská a Koudelka mají jedno společné. Uhádnete co?

vloženo

Značka Audi je spolu s autorizovaným prodejcem AutoPalace Group hlavním partnerem Svazu lyžařů České republiky v sezoně 2022/2023. Audi a AutoPalace Group zajistí mobilitu českým lyžařským reprezentantům i členům realizačních týmů, kteří tráví mezi tréninky a závody velké množství času na cestách a musejí překonávat tisíce kilometrů. O pohodlí a bezpečnost českých lyžařských es se postará flotila 20 vozů Audi s pohonem všech kol quattro. Audi a lyžování patří tradičně k sobě na globální i lokální úrovni.

Ledecká, Samková, Dubovská a Koudelka mají jedno společné. Uhádnete co? Ledecká, Samková, Dubovská a Koudelka mají jedno společné. Uhádnete co?

Český lyžařský svaz, který příští rok oslaví 120 let od svého založení, získal v rámci spolupráce se značkou Audi a jejím autorizovaným prodejcem AutoPalace Group v sezoně 2022/2023 flotilu 20 vozů Audi s pohonem všech kol quattro, které budou mimo jiné využívat i největší hvězdy Ester Ledecká, Eva Samková, Martina Dubovská, Roman Koudelka a další. Pestrou paletu modelů s nevšedním talentem pro jízdu v náročných zimních podmínkách zastoupí A4 Avant a A6 Avant – v obou případech včetně provedení allroad – SUV Q7 a Q8, a chybět nebudou ani zcela elektrické vozy e-tron.


Marcel Archleb, vedoucí divize Audi, k podpoře českých lyžařů v nadcházející sezoně říká: „Velmi mě těší, že si Svaz lyžařů ve spolupráci s naším obchodním partnerem AutoPalace Group vybral značku Audi. Zima a sníh jsou přirozeně spojeny s lyžováním, stejně jako Audi a pohon všech kol quattro. Audi je se zimními sporty spojeno jak na globální, tak i lokální úrovni. Spolupráce se Svazem lyžařů přirozeně navazuje na naše stávající aktivity ‚home of quattro‘ ve Skiareálu Špindlerův Mlýn a na naše partnerství s tamním hotelem Savoy. Čeští lyžaři ukázali, že s houževnatostí dokáží prorazit mezi nejlepší i na mezinárodní scéně a věřím, že nové vozy Audi jim pomohou k dalším úspěchům.“

Značka Audi dlouhodobě podporuje zimní sporty na amatérské a profesionální úrovni v zahraničí i České republice. Již od roku 2009 je Audi partnerem Skiareálu Špindlerův Mlýn, českého „home of quattro“, a v roce 2014 navázala značka se čtyřmi kruhy poprvé úzkou spolupráci se Svazem lyžařů České republiky. Audi je také partnerem alpských disciplín v rámci Mezinárodní lyžařské federace, zahraničních lyžařských svazů i jednotlivých sportovců.


redakce

Vyhledat vozidla v inzerci: Audi

Fotografie k článku

Fotografie k článku Ledecká, Samková, Dubovská a Koudelka mají jedno společné. Uhádnete co? Fotografie k článku Ledecká, Samková, Dubovská a Koudelka mají jedno společné. Uhádnete co?

Líbí se Vám článek? Nenechte si ujít další. Sledujte nás na Facebooku.

Sdílet článek

Komentáře k článku:


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY


Všechny články o značce / modelu
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Novou DS 7 můžete mít za milion, ale také za dvojnásobek

Novou DS 7 můžete mít za milion, ale také za dvojnásobek

Včera automobilka DS předtavila v pražském paláci Lucerna model DS 7, který má zároveň české cenovky. S dieselem jej můžete mít za 1 100 000 Kč, vrcholný plug-in hybrid 4x4 koní pak za 2 050 000 Kč.

Porsche 911 Dakar je limitka s cenovkou 5,5 milionu korun

Porsche 911 Dakar je limitka s cenovkou 5,5 milionu korun

Tohle bláznivé Porsche 911 Dakar příjíží v limitované edici 2 500 kusů a určitě bude sběratelským skvostem a dobrou..

Test: Škoda Karoq 2.0 TDI Sportline - předokolka s dieselem jezdí za pět

Test: Škoda Karoq 2.0 TDI Sportline - předokolka s dieselem jezdí za pět

V době elektrifikace působí mladoboleslavské SUV jako z jiného světa. Karoq pohání klasický dvoulitrový diesel a je..

Na co nezapomínat v zimě a jak se připravit na sníh

Na co nezapomínat v zimě a jak se připravit na sníh

S nastávající zimou přichází náročné období na silnicích. Je proto dobré připomenout si několik osvědčených tipů a..

Nová Toyota Prius je na světě, vyšší výkon a nižší spotřeba

Nová Toyota Prius je na světě, vyšší výkon a nižší spotřeba

Toyota při světové premiéře představila pátou generaci modelu Prius s plug-in hybridním pohonem nové generace s vyšším..