Ledecká, Samková, Dubovská a Koudelka mají jedno společné. Uhádnete co?

vloženo

Značka Audi je spolu s autorizovaným prodejcem AutoPalace Group hlavním partnerem Svazu lyžařů České republiky v sezoně 2022/2023. Audi a AutoPalace Group zajistí mobilitu českým lyžařským reprezentantům i členům realizačních týmů, kteří tráví mezi tréninky a závody velké množství času na cestách a musejí překonávat tisíce kilometrů. O pohodlí a bezpečnost českých lyžařských es se postará flotila 20 vozů Audi s pohonem všech kol quattro. Audi a lyžování patří tradičně k sobě na globální i lokální úrovni.

Ledecká, Samková, Dubovská a Koudelka mají jedno společné. Uhádnete co? Ledecká, Samková, Dubovská a Koudelka mají jedno společné. Uhádnete co?

Český lyžařský svaz, který příští rok oslaví 120 let od svého založení, získal v rámci spolupráce se značkou Audi a jejím autorizovaným prodejcem AutoPalace Group v sezoně 2022/2023 flotilu 20 vozů Audi s pohonem všech kol quattro, které budou mimo jiné využívat i největší hvězdy Ester Ledecká, Eva Samková, Martina Dubovská, Roman Koudelka a další. Pestrou paletu modelů s nevšedním talentem pro jízdu v náročných zimních podmínkách zastoupí A4 Avant a A6 Avant – v obou případech včetně provedení allroad – SUV Q7 a Q8, a chybět nebudou ani zcela elektrické vozy e-tron.


Marcel Archleb, vedoucí divize Audi, k podpoře českých lyžařů v nadcházející sezoně říká: „Velmi mě těší, že si Svaz lyžařů ve spolupráci s naším obchodním partnerem AutoPalace Group vybral značku Audi. Zima a sníh jsou přirozeně spojeny s lyžováním, stejně jako Audi a pohon všech kol quattro. Audi je se zimními sporty spojeno jak na globální, tak i lokální úrovni. Spolupráce se Svazem lyžařů přirozeně navazuje na naše stávající aktivity ‚home of quattro‘ ve Skiareálu Špindlerův Mlýn a na naše partnerství s tamním hotelem Savoy. Čeští lyžaři ukázali, že s houževnatostí dokáží prorazit mezi nejlepší i na mezinárodní scéně a věřím, že nové vozy Audi jim pomohou k dalším úspěchům.“

Značka Audi dlouhodobě podporuje zimní sporty na amatérské a profesionální úrovni v zahraničí i České republice. Již od roku 2009 je Audi partnerem Skiareálu Špindlerův Mlýn, českého „home of quattro“, a v roce 2014 navázala značka se čtyřmi kruhy poprvé úzkou spolupráci se Svazem lyžařů České republiky. Audi je také partnerem alpských disciplín v rámci Mezinárodní lyžařské federace, zahraničních lyžařských svazů i jednotlivých sportovců.


redakce

Vyhledat vozidla v inzerci: Audi

Fotografie k článku

Fotografie k článku Ledecká, Samková, Dubovská a Koudelka mají jedno společné. Uhádnete co? Fotografie k článku Ledecká, Samková, Dubovská a Koudelka mají jedno společné. Uhádnete co?

Líbí se Vám článek? Nenechte si ujít další. Sledujte nás na Facebooku.

Sdílet článek

Komentáře k článku:


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY


Všechny články o značce / modelu
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Peugeot 408 uveden na český trh s cenou od 830.000 Kč

Peugeot 408 uveden na český trh s cenou od 830.000 Kč

Na diesel v případě nového fastbacku 408 od francouzské automobilky musíte zapomenout. Peugeot 408 sází pouze na benzínový tříválec Puretech a plug-in hybridní verzi kombinující čtyřválcovou šestnáctistovku s..

Honda Civic rozdrtila v anketě Auto roku 2023 v ČR ostatní modely

Honda Civic rozdrtila v anketě Auto roku 2023 v ČR ostatní modely

Civic e:HEV, se dnes stal absolutním vítězem v anketě Auto Roku 2023. Odborná dvacetičlenná novinářská porota vybírala..

Subaru BRZ 2023 se dostane do Evropy i Česka, ale jen pár kusů

Subaru BRZ 2023 se dostane do Evropy i Česka, ale jen pár kusů

Nevypadalo to, ale nakonec se model BRZ modelového roku 2023 bude prodávat v České republice v konfiguraci 2.4l s..

Nissan Qashqai můžete mít v limitované edici Powerline za 774.990 Kč

Nissan Qashqai můžete mít v limitované edici Powerline za 774.990 Kč

Nissan představuje limitovanou edici Nissan Qashqai POWERLINE s bohatou výbavou pro zákazníky hledající SUV. Mezi..

Budou elektromobily vozidly budoucnosti? Zelená stopa a dostupnost dobíjejících stanic mluví v jejích prospěch

Budou elektromobily vozidly budoucnosti? Zelená stopa a dostupnost dobíjejících stanic mluví v jejích prospěch

Milujete zvuk spalovacího motoru nebo se vám naopak líbí zcela tichý chod elektromobilů? Právě tyto tiché vozy jsou..