Citroën kromě slev na nová auta nabízí výkupní bonus až 30.000 Kč za starý vůz

Automobilka Citroën pokračuje v nabídce výkupního bonusu za starý vůz, který umožní klientům získat výhodnou slevu při nákupu nového vozu.

Celá dealerská síť Citroën nabízí možnost oblíbeného výkupního bonusu v hodnotě 20.000 až 30.000 Kč při pořízení nového vozu. Vykupuje vozy všech značek i stáří, včetně těch určených k ekologické likvidaci. Výkupní prémie se vztahuje na vozy mladší roku výroby (nebo uvedení do provozu) 2005 včetně. Pro vozy starší nebo ekologicky likvidované platí paušální Ekologická prémie 10.000 Kč. Citroën tak usiluje nejen o udržitelnost, ale i o ulice bez odstavených vozidel.


Klienti, kteří chtějí využít této výhody, musí nechat vůz fyzicky prohlédnout na provozovně, neboť stanovení výše výkupní ceny je výlučně v kompetenci autorizovaného prodejce Citroën. 

Vykupovaný vůz musí být schopný provozu, mít SPZ, povinné ručení (zelenou kartu) a platnou technickou kontrolu a emise. Nesmí být po totální škodě či zatížen právem třetí osoby, jako je zástavní či nájemní právo.

Autorizovaný prodejce má právo rozhodnout o výkupu či odmítnutí ojetého vozu, zejména v případě pochybností o správnosti deklarovaných km, nebo odhalených nehlášených oprav.

„Zájem o výkupní bonusový program je výrazný, přičemž zhruba 30 % našich klientů tuto výhodu využívá. Je povzbudivé vidět, jak naše programy nalézají širokou odezvu a podporu mezi našimi zákazníky,“ dodává Pavel Drábik, sales manager značky Citroën.

Vykoupená vozidla jsou po nezbytné kontrole, technické přípravě a kompletním vyčištění nabízena k dalšímu prodeji. „Součástí naší nabídky jsou také koncepty Citroën Select a Autosphere, které přinášejí ještě větší rozmanitost a flexibilitu při výběru nového vozidla. Snažíme se neustále inovovat a přicházet s možnostmi, které uspokojí potřeby a přání našich zákazníků,“ zdůrazňuje Zdeněk Fořt, ředitel divize ojetých vozů Emil Frey Select.

„Jedním z hlavních cílů programu výkupního bonusu je přímo přispět k ozdravení vozového parku. Jsme si vědomi důležitosti udržitelnosti a ochrany životního prostředí. Tento program je naší cestou, jak přispět k této snaze,“ říká František Neuman, ředitel českého importu značky Citroën.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Peugeot 3008 má české ceny. Hybrid koupíte za cenu základního Karoqu
Chcete novou Škodu Octavii s dobrou výbavou výhodně? Právě teď máte šanci Neplaťte za elektronickou dálniční známku víc, než musíte Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou

Tipy z autobazarů

Peugeot 508

Rok výroby 2022

729 000 Kč

Volkswagen Golf

Rok výroby 2017

319 000 Kč

Nissan Navara

Rok výroby 2018

499 900 Kč

Citroën C3

Rok výroby 2016

145 000 Kč