C3 Pluriel se vznětovým motorem HDi | Autanet.cz

C3 Pluriel se vznětovým motorem HDi

CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. představuje model C3 Pluriel se vznětovým motorem 1.4 HDi (50 kW / 70 k). C3 Pluriel se stává jediným kabrioletem na trhu s nabídkou moderního dieselového motoru v cenovém pásmu kolem 500 000 Kč.

Obrovský prodejní úspěch pohonných jednotek HDi se pro značku Citroën stal impulzem k rozšíření palety motorů modelové řady C3 Pluriel o verzi se vznětovým motorem. Tyto moderní motory, které představují příznivý poměr mezi výkonovými parametry a pořizovací cenou, vytvářejí zcela novou kulturu cestování. Jsou charakteristické vynikajícími výkonovými parametry, mimořádně úsporným provozem i příkladnou šetrností k životnímu prostředí. Použitý motor 1.4 HDi s maximálním výkonem 50 kW / 70 k při 4 000 ot./min je vybaven technologií vysokotlakého vstřikování paliva Common Rail, která umožňuje lepší řízení dávkování vstřikovaného paliva a jeho optimální rozprášení do vzduchu. Maximální točivý moment 150 Nm je k dispozici již při 1 750 ot./min, což vozu propůjčuje pozoruhodnou akceleraci a pružnost.


Citroën C3 Pluriel, nejprodávanější kabriolet na českém trhu, spojuje dynamické jízdní vlastnosti s rozsáhlou standardní výbavou, v niž nechybí ABS s EBD a elektronickým brzdovým asistentem EBA, čelní a boční airbagy, audiosystém s přehrávačem CD nebo elektricky ovládaná střecha. Cena modelu Citroën C3 Pluriel 1.4 HDi byla stanovena na 509 900 Kč vč. DPH.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Test: Mitsubishi ASX 1.8 Hybrid Intense+ jezdí levně a je důstojným následníkem populárního modelu
Test: Mazda 6e je kráskou skrývající tajemství původu Dacia Duster a Bigster dostal nové motorizace. Dojezd až 1.500 km je realitou Volkswagen pochopil, co zákazníci chtějí a oznámil velký návrat tlačítek Test: Mazda CX-30 2.5 e-Skyactiv-G má obrovské srdce a jednu drobnost, která může odradit

Tipy z autobazarů

Škoda Octavia III 2.0 TDI RS/Panorama

Škoda Octavia III 2.0 TDI RS/Panorama

Rok výroby 2016

319 000 Kč
Volvo V90 T8 AWD Recharge Inscription Au

Volvo V90 T8 AWD Recharge Inscription Au

Rok výroby 2021

779 000 Kč
Ford C-MAX 2,0 TDCi, rozvody

Ford C-MAX 2,0 TDCi, rozvody

Rok výroby 2015

189 000 Kč
Škoda Karoq 1.0 TSI 85 KW

Škoda Karoq 1.0 TSI 85 KW

Rok výroby 2018

345 000 Kč