BMW představilo nové speciální laky Invidual pro model XM

První elektrifikovaný vysokovýkonný model od BMW M GmbH fascinuje svým extrovertním vzhledem, stejně jako inovativním pohonem M HYBRID o výkonu 480 kW/653 k. Další možnosti vyjádření nezaměnitelného charakteru BMW XM i osobního stylu jeho majitele otevírají speciální laky BMW Individual, které bude možné objednat od dubna 2023.

V americké továrně BMW Group ve Spartanburgu nyní dochází k dalšímu zvyšování flexibility lakovacího procesu. To znamená, že speciální laky BMW Individual budou zanedlouho k dispozici také pro tento plug-in hybridní model. Nové laky karoserie, mezi nimiž je zelená BMW Individual Urban Green, metalická modrá BMW Individual Petrol Mica, metalická zelená BMW Individual Anglesey Green a metalická fialová BMW Individual Sepia, umocňují extravagantní charisma BMW XM mimořádně individuálním způsobem.


Speciální laky BMW Individual jsou nejen exkluzivní, ale také výrazné. Přirozeně umocňují designový styl exteriéru BMW XM, který se vyznačuje velkými plochami, dynamicky plynulými liniemi a současně i ostrými hranami. Všechny speciální laky BMW Individual jsou aplikovány v samostatném výrobním procesu se zvýšeným podílem ruční práce. Obzvláště precizní povrchová úprava zajišťuje, že se vyznačují působivou barevnou hloubkou a výjimečným leskem.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

redakce

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Test: Peugeot e-2008 GT je hezčí, dojede dál a milion stačí
Test: Seat Ateca FR 1.5 TSI Black Edition - SUV ze staré školy umí překvapit Nové BMW X2 a BMW iX2 mají české ceny, elektrická verze je cenově zajímavá Test: Kia EV6 Earth - vesmírná loď okouzlí vzhledem a použitelností

Tipy z autobazarů

Mitsubishi ASX

Rok výroby 2015

255 000 Kč

Jaguar XF

Rok výroby 2012

288 990 Kč

Volkswagen T-Roc

Rok výroby 2019

469 000 Kč

Ford Mondeo

Rok výroby 2016

393 000 Kč