Auta po operáku lákají příznivou cenou a často i nízkým nájezdem

Časy se změnily. Pořízení ojetého vozu už nutně neznamená smířit se s plečkou, která sotva jede a nelze se na ni spolehnout. Dnes mezi ojetinami můžete najít za rozumnou cenu také auta s nízkým nájezdem, dobrou výbavou a ve špičkové kondici. Kde a jak je najít?

Vsaďte na vůz po operativním leasingu

Když dojde na nákup auta, řada řidičů stojí před rozhodnutím, zda investovat do nového, nebo se obrátit na bazar či majitele, jenž se rozhodl svůj současný vůz prodat. Vzhledem k výrazně nižším pořizovacím nákladům volba často padá právě na koupi ojetiny.


U těch však zároveň vyvstává určitá nejistota vůči prodejci. Kvůli zahraničním legislativám snadno narazíte na kus z dovozu se stočenými kilometry, v horším případě vám prodávající zatají informace o pojistných událostech nebo servisních zásazích. Pozdější dopady vás pak mohou stát další peníze, s jejichž vydáním jste ani v nejmenším nepočítali. Z kruhu nejistoty můžete ale snadno vyklouznout! Podívejte se na vozy po operativním leasingu.

Výhody auta po operativním leasingu

Zvláště řidiči, kteří sami nedokáží dobře posoudit technický stav vozu, ocení na automobilech po operativním leasingu doloženou servisní a pojistnou historii. Pokud se obrátíte například na prodejce leasingových aut Business Lease, získáte kromě všech těchto údajů také garanci najetých kilometrů a všechny další informace, které budete chtít o konkrétním vozidle vědět. Jako první a jediní majitelé vědí o svých vozech opravdu vše.

U auta po operáku máte rovněž jistotu funkčnosti. Konkrétně Business Lease provozuje svá auta 3 až 4 roky, což je dostatečně dlouhá doba na to, aby se stačily projevit případné nedostatky.

Nedejte na pomluvy o firemních autech

Možná už i vás kamarádi s hrůzou v očích odrazovali od koupi vozu, který doposud sloužil k firemním účelům. Jak dokazují sami mechanici z autoservisů, firemní auta obecně nijak v poruchovosti nevyčnívají. V souvislosti se smluvními podmínkami, které firmy s leasingovou společností mají, musí být firemní auta pravidelně servisována. Stejně tak by měla auta splňovat horní limit pro nájezd a nebýt výrazně opotřebovaná, pokud nechce jejich uživatel za případné škody doplácet.

Projekt Autapooperaku.cz, jenž ojetiny po leasingu nabízí, klade důraz na stav prodávaných kusů. Pakliže se leasingové společnosti vrátí auto, které nevyhovuje standardům, do nabídky se vůbec nezařazuje. V prodejním portfoliu tedy najdete pouze kusy ve špičkovém stavu a mnohdy dokonce s velice nízkým nájezdem za příznivé ceny.

komerční článek


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Test: Kia Niro EV - ideální automobil pro ženy
Škoda ukázala interiéry nových modelů Superb a Kodiaq. Je to revoluční změna k lepšímu. Toyota má auta bez čekání. Nákupem skladovky můžete ušetřit pořádný balík peněz Rodiny radujte se – Citroën Berlingo se spalovacím motorem se vrací na český trh Test: Volkswagen ID. Buzz překvapuje vzhledem, praktičností a také spotřebou

Tipy z autobazarů

Škoda Superb

Rok výroby 2016

440 000 Kč

Volkswagen Arteon

Rok výroby 2017

659 000 Kč

Škoda Octavia

Rok výroby 2018

0 Kč

Audi A6 Allroad

Rok výroby 2012

349 000 Kč