Auta po operáku lákají příznivou cenou a často i nízkým nájezdem

vloženo

Časy se změnily. Pořízení ojetého vozu už nutně neznamená smířit se s plečkou, která sotva jede a nelze se na ni spolehnout. Dnes mezi ojetinami můžete najít za rozumnou cenu také auta s nízkým nájezdem, dobrou výbavou a ve špičkové kondici. Kde a jak je najít?

Auta po operáku lákají příznivou cenou a často i nízkým nájezdem Auta po operáku lákají příznivou cenou a často i nízkým nájezdem

Vsaďte na vůz po operativním leasingu

Když dojde na nákup auta, řada řidičů stojí před rozhodnutím, zda investovat do nového, nebo se obrátit na bazar či majitele, jenž se rozhodl svůj současný vůz prodat. Vzhledem k výrazně nižším pořizovacím nákladům volba často padá právě na koupi ojetiny.


U těch však zároveň vyvstává určitá nejistota vůči prodejci. Kvůli zahraničním legislativám snadno narazíte na kus z dovozu se stočenými kilometry, v horším případě vám prodávající zatají informace o pojistných událostech nebo servisních zásazích. Pozdější dopady vás pak mohou stát další peníze, s jejichž vydáním jste ani v nejmenším nepočítali. Z kruhu nejistoty můžete ale snadno vyklouznout! Podívejte se na vozy po operativním leasingu.

Výhody auta po operativním leasingu

Zvláště řidiči, kteří sami nedokáží dobře posoudit technický stav vozu, ocení na automobilech po operativním leasingu doloženou servisní a pojistnou historii. Pokud se obrátíte například na prodejce leasingových aut Business Lease, získáte kromě všech těchto údajů také garanci najetých kilometrů a všechny další informace, které budete chtít o konkrétním vozidle vědět. Jako první a jediní majitelé vědí o svých vozech opravdu vše.

U auta po operáku máte rovněž jistotu funkčnosti. Konkrétně Business Lease provozuje svá auta 3 až 4 roky, což je dostatečně dlouhá doba na to, aby se stačily projevit případné nedostatky.

Nedejte na pomluvy o firemních autech

Možná už i vás kamarádi s hrůzou v očích odrazovali od koupi vozu, který doposud sloužil k firemním účelům. Jak dokazují sami mechanici z autoservisů, firemní auta obecně nijak v poruchovosti nevyčnívají. V souvislosti se smluvními podmínkami, které firmy s leasingovou společností mají, musí být firemní auta pravidelně servisována. Stejně tak by měla auta splňovat horní limit pro nájezd a nebýt výrazně opotřebovaná, pokud nechce jejich uživatel za případné škody doplácet.

Projekt Autapooperaku.cz, jenž ojetiny po leasingu nabízí, klade důraz na stav prodávaných kusů. Pakliže se leasingové společnosti vrátí auto, které nevyhovuje standardům, do nabídky se vůbec nezařazuje. V prodejním portfoliu tedy najdete pouze kusy ve špičkovém stavu a mnohdy dokonce s velice nízkým nájezdem za příznivé ceny.

komerční článek


Fotografie k článku

Fotografie k článku Auta po operáku lákají příznivou cenou a často i nízkým nájezdem

Líbí se Vám článek? Nenechte si ujít další. Sledujte nás na Facebooku.

Sdílet článek

Komentáře k článku:


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY


Všechny články o značce / modelu
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Test: Peugeot e-208 je nejhezčí druhé auto do rodiny

Test: Peugeot e-208 je nejhezčí druhé auto do rodiny

Malý, krásný a čistě elektrický. To je model e-208 francouzské automobilky se lvem ve znaku, který jsme důkladně proklepli. Zajímalo nás, jak se s ním žije, jak jezdí v mrazech a jakým reálným dojezdem se může..

Nové SUV od Škody se bude jmenovat Kushaq, u nás ho ale nekoupíte

Nové SUV od Škody se bude jmenovat Kushaq, u nás ho ale nekoupíte

První sériový vůz postavený na platformě MQB-A0-IN vyvinuté speciálně pro indický trh ponese na zádi jméno Kushaq a..

 Elektrické BMW i4 dostane 530 koní a stovku zvládne za 4 sekundy

Elektrické BMW i4 dostane 530 koní a stovku zvládne za 4 sekundy

Je-li vyžadována ideální vyváženost mezi dynamikou a jízdním komfortem, modely BMW řady 3 a 4 ve svých prémiových..

Chystáte se na hory autem? Pořiďte si střešní nosič

Chystáte se na hory autem? Pořiďte si střešní nosič

Chystáte se na hory autem, ale lyžařské vybavení se vám nevejde do zavazadlového prostoru? Praktický střešní nosič..

Suzuki Swace v prodeji. Hybridní kombi stojí od 610 900 Kč

Suzuki Swace v prodeji. Hybridní kombi stojí od 610 900 Kč

Po 20 letech se do nabídky značky Suzuki vrací model s karoserií kombi. Je jím nová řada Swace, která jako první Suzuki..