Zpěvačka Lenny na kurzu bezpečné jízdy

Populární česká zpěvačka Lenny najezdí za rok přes třicet tisíc kilometrů, a to převážně díky koncertování na různých místech. Nejčastěji ji můžeme vidět za volantem modelu Seat Ateca, se kterým tento týden absolvovala kurz bezpečné jízdy v Mostě.

Populární česká zpěvačka, textařka a hudební skladatelka, vystupující pod uměleckým jménem Lenny, přijala pozvání společnosti Auto Palace Západ k návštěvě zkušebního polygonu v areálu Autodromu Most. Cílem její návštěvy byla nabídnutá účast v kurzu bezpečné jízdy.


V současnosti velmi populární zpěvačka Lenka Filipová ml., alias Lenny, která si v polovině roku převzala nový vůz Seat Ateca od společnosti Auto Palace Západ, přijala pozvání k účasti v kurzu bezpečné jízdy. Ten je již dlouhou dobu organizován společností Autodrom Most a.s. pro zájemce z řad běžných motoristů i profesionálních řidičů.

Kurz bezpečné jízdy umožňuje seznámit jeho účastníky s nejčastějšími krizovými situacemi, které na řidiče mohou čekat každý den v běžném silničním provozu. Tyto situace se v kurzu naučí nejen zvládnout, ale také jim předcházet, například dodržováním správné přípravy vozidla i řidiče před jízdou, se kterým se seznámí v úvodní teoretické části kurzu.

“Společnost Auto Palace Západ je novým prodejním a servisním centrem pro značky SEAT a CUPRA. Od května letošního roku je rovněž partnerem Autodromu Most. Nedávno jsme také velmi rádi nabídli spolupráci talentované zpěvačce Lenny v oblasti její mobility. Z této vzájemné spolupráce vzešla myšlenka umožnit Lenny, coby aktivní řidičce, účast v kurzu bezpečné jízdy na polygonu a jsme moc rádi, že naši nabídku se zájmem přijala,“ řekl Karel Zima, ředitel pobočky Auto Palace Západ.

Vedle teoretické části kurzu si Lenny vyzkoušela se svým vozem Seat Ateca zásady bezpečné jízdy také v praktických jízdách na různých typech povrchů polygonu v Mostě.

„Polygon Most je největším centrem kurzů bezpečné jízdy v ČR. Vedle široké nabídky kurzů různého zaměření nabízí také velkou škálu specializovaných tréninkových ploch. Na nich si zájemci mohou bezpečně a pod dohledem profesionálních instruktorů vyzkoušet vše od krizového brzdění na různých površích a za různých podmínek, přes vyhýbací manévry, aquaplaning, simulace smyku na kluzné desce až po jízdu, brzdění a vyhýbání se překážkám ve svahu a další,“ popisuje Jana Svobodová, obchodní a marketingová ředitelka Autoromu Most.

Po celodenním kurzu bezpečné jízdy na polygonu Autodromu Most se k jeho programu i získaným zkušenostem vyjádřila také zpěvačka Lenny: „Patřím k těm řidičům, kteří ročně najezdí přes třicet tisíc kilometrů v rámci svého koncertování. S mojí kapelou jezdíme za každého počasí a někdy je to za volantem opravdová výzva. I proto jsem strašně ráda, že jsem si mohla v rámci mé spolupráce s Auto Palace Západ vyzkoušet na mosteckém polygonu doslova kritické situace, které na silnici mohou kdykoliv nastat. Typickým příkladem bylo zvládnutí smyku na kluzké vozovce, kdy rozhodovala přesná práce rukou s volantem a současně nohou na pedálech. Mé velké díky patří skvělým instruktorům, kteří předáváním svých zkušeností v tomto kurzu dělají ve skutečnosti české silnice mnohem bezpečnějšími.“


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

redakce

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Modernizovaná Kia Picanto má český ceník. Základ koupíte za 319.980 Kč
Díky hokejovému šampionátu ušetříte při koupi Škody Scala, Kamiq a Karoq až 120 tisíc korun Renault Symbioz je rodinné kombi s velkým kufrem Test: Peugeot e-208 GT je malý elektromobil s velkým dojezdem a dobrým srdcem Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám

Tipy z autobazarů

Audi A4

Rok výroby 2011

199 777 Kč

Volkswagen Golf

Rok výroby 2017

319 000 Kč

BMW Řada 3

Rok výroby 2006

139 000 Kč

Citroën C3

Rok výroby 2016

145 000 Kč