Zpěvačka Lenny na kurzu bezpečné jízdy

vloženo

Populární česká zpěvačka Lenny najezdí za rok přes třicet tisíc kilometrů, a to převážně díky koncertování na různých místech. Nejčastěji ji můžeme vidět za volantem modelu Seat Ateca, se kterým tento týden absolvovala kurz bezpečné jízdy v Mostě.

Zpěvačka Lenny na kurzu bezpečné jízdy Zpěvačka Lenny na kurzu bezpečné jízdy

Populární česká zpěvačka, textařka a hudební skladatelka, vystupující pod uměleckým jménem Lenny, přijala pozvání společnosti Auto Palace Západ k návštěvě zkušebního polygonu v areálu Autodromu Most. Cílem její návštěvy byla nabídnutá účast v kurzu bezpečné jízdy.


V současnosti velmi populární zpěvačka Lenka Filipová ml., alias Lenny, která si v polovině roku převzala nový vůz Seat Ateca od společnosti Auto Palace Západ, přijala pozvání k účasti v kurzu bezpečné jízdy. Ten je již dlouhou dobu organizován společností Autodrom Most a.s. pro zájemce z řad běžných motoristů i profesionálních řidičů.

Kurz bezpečné jízdy umožňuje seznámit jeho účastníky s nejčastějšími krizovými situacemi, které na řidiče mohou čekat každý den v běžném silničním provozu. Tyto situace se v kurzu naučí nejen zvládnout, ale také jim předcházet, například dodržováním správné přípravy vozidla i řidiče před jízdou, se kterým se seznámí v úvodní teoretické části kurzu.

“Společnost Auto Palace Západ je novým prodejním a servisním centrem pro značky SEAT a CUPRA. Od května letošního roku je rovněž partnerem Autodromu Most. Nedávno jsme také velmi rádi nabídli spolupráci talentované zpěvačce Lenny v oblasti její mobility. Z této vzájemné spolupráce vzešla myšlenka umožnit Lenny, coby aktivní řidičce, účast v kurzu bezpečné jízdy na polygonu a jsme moc rádi, že naši nabídku se zájmem přijala,“ řekl Karel Zima, ředitel pobočky Auto Palace Západ.

Vedle teoretické části kurzu si Lenny vyzkoušela se svým vozem Seat Ateca zásady bezpečné jízdy také v praktických jízdách na různých typech povrchů polygonu v Mostě.

„Polygon Most je největším centrem kurzů bezpečné jízdy v ČR. Vedle široké nabídky kurzů různého zaměření nabízí také velkou škálu specializovaných tréninkových ploch. Na nich si zájemci mohou bezpečně a pod dohledem profesionálních instruktorů vyzkoušet vše od krizového brzdění na různých površích a za různých podmínek, přes vyhýbací manévry, aquaplaning, simulace smyku na kluzné desce až po jízdu, brzdění a vyhýbání se překážkám ve svahu a další,“ popisuje Jana Svobodová, obchodní a marketingová ředitelka Autoromu Most.

Po celodenním kurzu bezpečné jízdy na polygonu Autodromu Most se k jeho programu i získaným zkušenostem vyjádřila také zpěvačka Lenny: „Patřím k těm řidičům, kteří ročně najezdí přes třicet tisíc kilometrů v rámci svého koncertování. S mojí kapelou jezdíme za každého počasí a někdy je to za volantem opravdová výzva. I proto jsem strašně ráda, že jsem si mohla v rámci mé spolupráce s Auto Palace Západ vyzkoušet na mosteckém polygonu doslova kritické situace, které na silnici mohou kdykoliv nastat. Typickým příkladem bylo zvládnutí smyku na kluzké vozovce, kdy rozhodovala přesná práce rukou s volantem a současně nohou na pedálech. Mé velké díky patří skvělým instruktorům, kteří předáváním svých zkušeností v tomto kurzu dělají ve skutečnosti české silnice mnohem bezpečnějšími.“


redakce

Fotografie k článku

Fotografie k článku Zpěvačka Lenny na kurzu bezpečné jízdy Fotografie k článku Zpěvačka Lenny na kurzu bezpečné jízdy Fotografie k článku Zpěvačka Lenny na kurzu bezpečné jízdy Fotografie k článku Zpěvačka Lenny na kurzu bezpečné jízdy Fotografie k článku Zpěvačka Lenny na kurzu bezpečné jízdy

Líbí se Vám článek? Nenechte si ujít další. Sledujte nás na Facebooku.

Sdílet článek

Komentáře k článku:


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY


Všechny články o značce / modelu
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Test ojetiny: Hyundai i30 – třetí generace stále táhne

Test ojetiny: Hyundai i30 – třetí generace stále táhne

Hyundai i30 třetí generace dostal na rozdíl od svých předchůdců tři různé karoserie, čímž zaujal mnoho motoristů už jako nový a nejinak je tomu na trhu ojetin. Konkurent mladoboleslavské Octavie si rozhodně na nezájem..

Na hybridní Hondu Civic stačí 769.900 Kč

Na hybridní Hondu Civic stačí 769.900 Kč

Společnost Honda oznamuje ceny zcela nového modelu Civic. Model Civic 11. generace, jehož cena začíná na 769 900 Kč je..

Dodávka pro rychlé kurýry s výkonem 2 000 koní? Nemožné? U Fordu realita

Dodávka pro rychlé kurýry s výkonem 2 000 koní? Nemožné? U Fordu realita

Čtyři elektromotory ve spojení s 50kWh baterií, opatřenou kapalinovým chlazením, a speciálním řídicím systémem udělují..

Dacie mají novou vizuální identitu a pojedou maximálně 180 km/h

Dacie mají novou vizuální identitu a pojedou maximálně 180 km/h

Uvedení nové identity značky je pro společnost Dacia také příležitostí uvést do praxe závazek, který skupina Renault..

Splašené kombi, to je nové BMW M3 v provedení Touring

Splašené kombi, to je nové BMW M3 v provedení Touring

BMW M3 Touring bude nabízené ve verzi Competition s pohonem všech kol M xDrive ve spojení s osmistupňovým automatem a..