What Car? Auto roku v Anglii ovládla Škoda | Autanet.cz

What Car? Auto roku v Anglii ovládla Škoda

17. 01. 2016
Sdílet článek

Škoda slaví svůj dosud největší úspěch při udílení britských automobilových cen prestižního spotřebitelského magazínu What Car?. Nová Škoda Superb Combi byla vyznamenána jako „Nejlepší kombi“ roku 2016. V kategorii „Nejlepší malý vůz“ svůj titul úspěšně obhájila Fabia. Již potřetí za sebou zvítězila Škoda Octavia Combi v kategorii „Nejlepší rodinný vůz“. Kromě toho byly vozy české značky šestkrát oceněny jako „Nejlepší volba“ pro zákazníky v příslušném cenovém pásmu.

Nová Škoda Superb Combi získala při udílení cen What Car? 2016 v Londýně první cenu za „Nejlepší kombi“ roku 2016. Rozhodující pro porotu byl přesvědčivý celkový dojem z vozu, s nímž vlajková loď značky přijíždí: „I při dlouhých jízdách je ve voze dost místa pro pět dospělých a zavazadlový prostor je dost velký na to, aby nikdo z nich nemusel cestovat nalehko. Uznání si zaslouží detaily jako je vyjímatelná svítilna v zavazadlovém prostoru. Zdá se, že výrobce opravdu myslel úplně na vše, čím se má vyznačovat skvělé kombi,“ odůvodnil rozhodnutí odborné poroty šéfredaktor automobilového magazínu What Car? Jim Holder.


Již podruhé za sebou přesvědčila porotce svým emocionálním designem a vysokou kvalitou zpracování ŠKODA Fabia a získala tak titul „Nejlepší malý vůz“. „Škoda Fabia je vozem, který uspokojí všechny, kdo jdou s trendem downsizingu. Má skvělou konstrukci, je prostorná, kultivovaná a je nabízena se širokou paletou moderních výbavových a bezpečnostních prvků. Malý vůz, který toho za svou cenu hodně nabídne“, hodnotí Holder.
 
Také ŠKODA Octavia Combi úspěšně obhájila titul v kategorii „Nejlepší rodinný vůz“. Bestseller značky získal tento titul již potřetí za sebou. Rozhodující pro udělení ceny byla především praktičnost, nabídka vnitřního prostoru a komfortní prvky výbavy modelu ŠKODA Octavia Combi.

Vozy české značky byly navíc také šestkrát vyhlášeny „Nejlepší volbou“ pro zákazníky s příslušným cenovým limitem. Toto ocenění získaly modely: ŠKODA Citigo (1,0 MPI, 44 kW, pětidveřové provedení) v kategorii do 10.000 liber, ŠKODA Fabia Combi (1,2 TSI, 66 kW) v segmentu vozů s karoserií kombi do 18.000 liber, ŠKODA Fabia (1,2 TSI, 66 kW) v kategorii „Nejlepší malý vůz“ v ceně od 12.000 do 15.000 liber, ŠKODA Octavia (1,2 TSI, 81 kW) jako „Nejlepší rodinný vůz“ v ceně od 16.000 do 19.000 liber, ŠKODA Superb (2,0 TDI, 110 kW) v segmentu „Vozů vyšší střední třídy“ do 25.000 liber a ŠKODA Superb Combi (2,0 TDI, 110 kW) v kategorii od 18.000 do 25.000 liber.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

Škoda Auto

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Nová Kia K4 vstupuje na český trh. Má normální motory a skvělou cenu
Test: Mazda CX-30 2.5 e-Skyactiv-G má obrovské srdce a jednu drobnost, která může odradit Test: MGS5 EV Exclusive umí jednu věc dokonale Test: Honda Jazz je malý velký prcek s obrovskou výhodou Test: Opel Astra 1.5 Diesel AT8 nabídne hned několik trumfů

Tipy z autobazarů

Volvo V60 2,0 T6 4x4 Recharge TAŽNÉ ČR

Volvo V60 2,0 T6 4x4 Recharge TAŽNÉ ČR

Rok výroby 2022

849 900 Kč
Mazda MX-30 e-SKYACTIV EV

Mazda MX-30 e-SKYACTIV EV

Rok výroby 2023

435 000 Kč
Škoda Octavia RS 2.0TSI 180kW DSG

Škoda Octavia RS 2.0TSI 180kW DSG

Rok výroby 2017

439 000 Kč
Škoda Yeti 1.2 TSi Active

Škoda Yeti 1.2 TSi Active

Rok výroby 2012

128 900 Kč