Vladimír Růžička si vybral Audi A6 Avant

18. 06. 2008
Sdílet článek

Vladimír Růžička, generální manažer a hlavní trenér hokejového klubu HC Slavia Praha, bývalý hokejový reprezentant a kapitán českého týmu v době legendárního vítězství na olympiádě v Naganu, rozšířil řady majitelů vozů značky Audi. Z rukou vedoucího Divize Audi Petra Neústupného převzal klíče od Audi A6 Avant 3.0 TDI v blankytně modré barvě.

Vozy se čtyřmi kruhy na kapotě nejsou pro Vladimíra Růžičku žádnou novinkou, jeho posledním vozem bylo Audi A6 v provedení limuzína. „S mojí poslední A-šestkou jsem byl maximálně spokojený a jsem nyní rád, že mohu pořádně vyzkoušet i provedení Avant. Tak jako u minulého vozu jsem zvolil stálý pohon všech kol quattro, který vozu poskytuje skvělé jízdní vlastnosti. Stejně tak jsem velkým zastáncem motorů TDI, které jsou velice živé a přesto hospodárné,“ prozrazuje Vladimír Růžička. 


Audi A6 Avant představuje dokonale namíchanou směs atraktivního designu, dynamiky, funkčnosti a potěšení z řízení. V současné době se vozy Audi nabízí s mimořádně výhodným akčním paketem Style Sport. Akční paket se vztahuje na šestiválcové motorizace modelů Audi A6 Limuzína nebo Audi A6 Avant. Výbava nabízená v rámci akčního paketu zahrnuje exteriérový paket S line a sportovní paket S line, 19" hliníková kola se sedmi dvojitými paprsky, sportovní kožená vyhřívaná sedadla a rohožky s koženými kédry. Velice oblíbené manažerské vozy lze nyní pořídit i s výhodnou nabídkou leasingu a úvěru s RPSN (roční procentní sazbou nákladů) ve výši maximálně 4 %.

Vůz Audi A6 Avant 3.0 TDI převzal Vladimír Růžička u autorizovaného prodejce Audi, firmy Auto Jarov.

 


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Test: Kia Niro EV - ideální automobil pro ženy
Škoda ukázala interiéry nových modelů Superb a Kodiaq. Je to revoluční změna k lepšímu. Toyota má auta bez čekání. Nákupem skladovky můžete ušetřit pořádný balík peněz Rodiny radujte se – Citroën Berlingo se spalovacím motorem se vrací na český trh Test: Volkswagen ID. Buzz překvapuje vzhledem, praktičností a také spotřebou

Tipy z autobazarů

Ford Focus

Rok výroby 2018

394 900 Kč

Audi RS 3

Rok výroby 2016

769 990 Kč

Škoda Superb

Rok výroby 2016

440 000 Kč

Volvo XC60

Rok výroby 2017

600 000 Kč