Video: Audi A4 3.0 TDI Quattro Avant
Pátnácté pokračování magazínu AUTOCENTRAL se věnuje Audi A4 s třílitrovým dieselem, které podle experta Jirky Hrušky přináší hodně muziky za relativně málo peněz. Podívejte se, jak hodnotí testovaný vůz Míra Hejda, jak se mu s ním jezdilo a v jakém stavu je po téměř čtvrt milionu kilometrů.
Zkoušené Audi A4 3.0 TDI Quattro Avant vybavené automatickou převodovkou pochází z roku 2006 a mělo najeto 217.000 km. Na interiéru tato porce kilometrů nebyla poznat, což svědčí o kvalitním dílenském zpracování. Karoserie nějaký ten šrám či oděrku nese, ale není to nic tragického.
Podle experta Jirky Hrušky se tento model nejlépe hodí pro rodiny s dvojící potomků, kterým nebude vadit stísněnější prostor na zadních sedadlech a plavnější podvozek. Model A4 se rozhodně nehodí pro čtyři dospělé osoby.Pozornost při koupi zaslouží případné vůle na přední nápravě, zvlněné kotouče nebo v případě testovaného dieselu váha vzduchu.
V dalším dílu se můžete podívat na test vozu Volvo XC70 2.5T AWD Automat.
V minulém vydání magazínu jsme se věnovali Toyotě Prius 1.5 VVTi Hybrid.
Nabídka vozidel na prodej
Zobrazit více vozidel
Audi A3 2.0TDI/NAVI/Klimatizace/
Audi A3 1.6i DIGI. KLIMA, ESP
Audi A3 2.0TDi
Mohlo by vás zajímat
Nejnovější články
Škoda Fabia Motorsport Edition je limitka a vznikne jen 125 kusů, tak si pospěšte
Limitovaná edice 125 vozů Fabia Motorsport Edition vychází ze speciálního modelu Fabia 130 ...
Škoda Epiq má temperamentnějšího sourozence. Cupra Raval již v předprodeji
Novinka překvapí vnitřním prostorem vzhledem k čtyřmetrové délce karoserie ...
Nejkompaktnější elektromobil Kia EV2 nabídne dojezd až 453 km a 403 litrový kufr
Zatím nejmenší elektromobil EV2 vstupuje na český trh. Vyrábí se na Slovensku ...
Nejčtenější články měsíce
Tipy z autobazarů
Opel Astra 1.8 16V AUTOMAT
Rok výroby 2007
Suzuki Swift 1.3
Rok výroby 2008
Hyundai I30 1.5T-GDi MHEV,tažné,kamera,nav
Rok výroby 2021
Škoda Kamiq 1.0TSi DSG 116PS Monte Carlo M
Rok výroby 2025