Test: Škoda Kodiaq 2.0 TSI 4x4. Jak na něm ušetřit přes 100 tisíc Kč?

Škoda Kodiaq není typem mastodontního SUV, které by vám mělo vyrazit dech, vším co umí. Pro koncového zákazníka je to ale ve finále spíš dobře. Proč? A jak se dá na novém autě vlastně bez rizika ušetřit?

U testu nových Škodovek je to pro mě už takový folklór. Vždy totiž musím napsat, nebo říct něco ve smyslu ceníkové pořizovací ceny, která je minimálně o pár desítek tisíc vyšší, než by bylo zdravé. A s tím už je potřeba něco udělat! Nemyslíte?


Takže dnes sedíme v Kodiaqu, který ceníkově stál 1 020 596 korun. A dnes..? Pohodlně se usaďte a vychutnejte si náš dnešní test. V něm si probereme nejen jak Kodiaq jezdí. Ale také jak je praktický, nebo jak moc nejsilnějšímu benzínovému provedení chutná. Zaznějí ale samozřejmě především také odpovědi na již vyřčené otázky!


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

Martin Müller

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Test: Kia Niro EV - ideální automobil pro ženy
Škoda ukázala interiéry nových modelů Superb a Kodiaq. Je to revoluční změna k lepšímu. Toyota má auta bez čekání. Nákupem skladovky můžete ušetřit pořádný balík peněz Rodiny radujte se – Citroën Berlingo se spalovacím motorem se vrací na český trh Test: Volkswagen ID. Buzz překvapuje vzhledem, praktičností a také spotřebou

Tipy z autobazarů

Audi A4

Rok výroby 2013

328 990 Kč

Hyundai Tucson

Rok výroby 2018

509 900 Kč

Audi RS 3

Rok výroby 2016

769 990 Kč

Škoda Yeti

Rok výroby 2017

329 900 Kč