Staňte se závodním jezdcem!

04. 08. 2011
Sdílet článek

Máte chuť si vyzkoušet závodní vůz Lamborghini a absolvovat závodní víkend Lamborghini Super Trofeo? Sázková kancelář Interwetten společně s týmem Gravity-Charouz Racing připravuje jedinečnou možnost stát se automobilovým závodníkem a zúčastnit se legendárního podniku značkového poháru italské automobilky Lamborghini v termínu 28.-30.10. 2011 v Barceloně!

Rakouská sázková kancelář Interwetten nabízí svým zákazníkům šanci splnit si motoristický sen! V rámci nové soutěže budou vylosováni výherci, z nichž čtyři získají dvoudenní závodní kurz v Brně včetně závodní licence a jako oficiální členové týmu Gravity-Charouz Racing usednou za volant vozu Lamborghini Gallardo s 570 koňmi v ostrém závodu na španělském okruhu Formule 1 v Barceloně.


Adrenalinová soutěž probíhá od 8. července do 15. září 2011 na Interwetten.com. Pokud chcete, aby se Váš sen být závodním jezdcem stal skutečností, zaregistrujte se na www.interwetten.com a v Interwetten klubu se zúčastněte této soutěže!

O vítězích rozhodne závodní simulátor

Ze všech účastníků soutěže bude vylosováno deset výherců, kteří budou pozváni do Prahy na konečnou kvalifikaci na simulátoru. Dva nejrychlejší jezdci se zúčastní závodu Lamborghini Super Trofeo v Barceloně a další dva nejrychlejší piloti budou participovat jako jejich náhradníci. V poháru Lamborghini Super Trofeo startuje i český tým Gravity-Charouz Racing. Staňte se jeho členem!

Antonín Charouz, generální manažer týmu Gravity-Charouz Racing: „Myslím, že taková soutěž tu ještě nebyla. Prakticky každý, kdo je fyzicky způsobilý a umí řídit auto se může této soutěže zúčastnit. Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat. Pak už je to na každém, jak je schopný. Bude rozhodovat pouze na jeho rychlosti. Soutěžit může opravdu každý: fanoušek, amatérský jezdec nebo novinář, který si chce na vlastní kůži vyzkoušet závod v seriálu Lamborghini Super Trofeo. Přinášíme společně se sázkovou kanceláří Interwetten opravdu jedinečnou soutěž.“

Více o týmu Gravity-Charouz Racing naleznete na racing.charouz.cz! Více o Interwetten závodní soutěži naleznete na Interwetten.com!

Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Peugeot 3008 má české ceny. Hybrid koupíte za cenu základního Karoqu
Chcete novou Škodu Octavii s dobrou výbavou výhodně? Právě teď máte šanci Neplaťte za elektronickou dálniční známku víc, než musíte Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou

Tipy z autobazarů

BMW Řada 3

Rok výroby 2006

139 000 Kč

Audi A4

Rok výroby 2011

265 777 Kč

Citroën C3

Rok výroby 2016

145 000 Kč

Peugeot 308

Rok výroby 2024

549 999 Kč