Rodiny radujte se – Citroën Berlingo se spalovacím motorem se vrací na český trh

V nabídce je ve třech stupních výbavy (Live Pack, Feel a Shine) a o pohon se stará benzinový tříválec PureTech nebo naftové čtyřválce BlueHDi 100 a BlueHDi 130 s automatickou osmistupňovou převodovkou.

Automobilka Citroën oznámila, že opět nabízí spalovací verze oblíbeného Berlinga. Citroën Berlingo, který se vyráběl od roku 1996 má mezi zákazníky dlouholetou tradici oblíbenosti a pro svou všestrannost se stal oblíbeným výběrem v různých segmentech trhu. S rostoucím zájmem o elektromobilitu však Citroën v lednu 2022 ukončil v EU prodej osobních spalovacích verzí Berlinga, aby se víc zaměřil na rozvoj své elektrické řady vozidel. Nyní má ale Citroën v nabídce opět Berlingo (s přídomkem Profi+) se spalovacím motorem. Tato verze přináší osvědčené vlastnosti a výhody Berlinga, které si zákazníci oblíbili.


Berlingo Profi+ je osobní vůz s homologací užitkových vozů N1 s upraveným podvozkem, který umožňuje zvýšenou užitečnou hmotnost až na 819 kg. Zatížení střechy za jízdy je až 100 kg, což umožňuje například montáž autostanu. Spalovací model Berlingo Profi+ je vybaven všemi moderními technologiemi, které zajišťují pohodlnou a efektivní jízdu. Nabízí prostorný interiér, vysokou nosnost a flexibilní možnosti přizpůsobení, což ho činí ideálním partnerem pro firemní i osobní potřeby.

"Jsme rádi, že můžeme ohlásit návrat oblíbeného vozu Berlingo a máme ho dostatek skladem, tudíž je zájemcům okamžitě k dispozici. Zároveň bereme objednávky na další," uvedl ředitel značky František Neuman. "Berlingo je ikonickým vozem značky Citroën a věříme, že verze Profi+ splní očekávání našich zákazníků, vyhoví všem potřebám jak řemeslníků tak rodin s dětmi a poskytne jim vynikající zážitek z jízdy tak, jak byli zvyklí. Nyní nabízíme pětimístné verze ve standardní délce a varianta vozu v délce XL (zůstává 5 míst) se již vyrábí a bereme na ni objednávky." 

Společnost Citroën je odhodlána pokračovat v rozvoji své elektrické řady vozidel a podporovat udržitelnou mobilitu. Zároveň však bere v úvahu různorodé potřeby zákazníků a bude i nadále nabízet širokou škálu vozidel, která vyhovují různým preferencím a požadavkům. Berlingo Profi+ s motorem 1.2 PureTEch a manuální šestirychlostní převodovkou je k dispozici s akční slevou již od 495.000 Kč. Cenu můžete srazit na 455.000 Kč v případě, že získáte bonus za starý vůz. Diesel 1.5 BlueHDi je o 45.000 Kč dražší. Zájemci o osmistupňový automat musejí sáhnout po druhém výbavovém stupni a silnějším dieselu. Pak za Berlingo zaplatí 667.000 Kč.

Ceník Citroen Berlingo Profi+ 2023

V nabídce je ve třech stupních výbavy: Live Pack, Feel a Shine, s benzinovým motorem PureTech 110 a naftovými motory BlueHDi 100 a BlueHDi 130 s automatickou osmistupňovou převodovkou. Nově pro vůz nabízíme 8letou flexibilní značkovou záruku včetně asistenční služby. Podle toho, jak často jezdíte, si můžete vybrat tu nejvhodnější kombinaci roků a počtu ujetých kilometrů až do 8 let a do 180.000 km.

redakce


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Nový Ford Mustang v prodeji. Základ za 1,6 milionu korun má osmiválec
Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Honda ZR-V je miliónové SUV s výborným hybridem a neuvěřitelnou spotřebnou Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou Test: Kia Stonic 1.2 DPI - moc nejede, ale nic lepšího neseženete

Tipy z autobazarů

Ford S-MAX

Rok výroby 2019

499 000 Kč

Kia Ceed

Rok výroby 2019

219 900 Kč

Škoda Enyaq iV

Rok výroby 2022

1 599 000 Kč

Škoda Octavia

Rok výroby 2016

319 900 Kč