Porsche Panamera 4.8i 4S PDK - německá stíhačka
Další díl pořadu AUTOCENTRAL se věnuje prvnímu modelu automobilky Porsche se čtveřící dveří, který je poháněn osmiválcem o objemu 4,8 litru produkujícím 450 koní. Zajímavostí u Panamery je dvouspojková převodovka PDK, která řadí enormně rychle.
Míra Hejda si za volantem Panamery z roku 2011 libuje v cestovním komfotru, který tento vůz díky adaptivnímu podvozku poskytuje. Chválí také automatickou rychlou převodovku PDK a sportovní režim.
Mezi zápory podle něj patří vyšší spotřeba paliva vykoupená výkonem, pořizovací cena a celkově dražší servis.
V dalším dílu se můžete podívat na test vozu Škoda Roomster Scout 1.2TSI.
V minulém vydání magazínu jsme se věnovali Volkswagenu Golf VI. Variant.
Vyhledat vozidla v inzerci: Porsche
Sdílet článek
Komentáře k článku:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Všechny články o značce / modelu
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY
Nákup vozidla ze zahraničí - jaký je postup
Nákup nového vozu bývá často otázkou nervů a předcházet mu musí jasné stanovení priorit. Zachovat si chladnou hlavu je ještě důležitější při nákupu ojetiny. Někdy jsou ale požadavky na vůz tak specifické, že v tuzemsku..
Test: Seat Ateca FR 2.0 TSI DSG 4WD – nejlepší možná volba
Tak tu máme SUV vyráběné už od roku 2016, které ovšem pohání benzínový agregát 2.0 TSI o výkonu 190 koní spojený s..
Do ČR dorazí jen 25 ks speciální edice modelu Hyundai i30 N Drive-N
Automobilka Hyundai představila limitovanou edici i30 N Drive-N postavenou na základě modelů Hyundai i30 N a Hyundai..
I přes růst cen automobilů roste poptávka po luxusnějších mladých ojetinách
Například Mototechna za první čtvrtletí letošního roku prodala dvojnásobné množství luxusních aut ve srovnání s prvním..
Modernizované BMW X7 vstupuje na český trh. Stačí 2,5 milionu korun
Nedlouho po své premiéře je možné nové BMW X7 objednávat. Jeho cena začíná na 2 424 500 Kč ve verzi xDrive40i s..