Nový Volkswagen Amarok stojí pod milion, ale bez DPH

Zákazníci si již mohou nakonfigurovat svůj vysněný pick-up Amarok. Dealeři budou nabízet testovací jízdy po oficiálním zahájení prodeje 8. června. Ceny modelu Amarok začínají již od 911 482 Kč bez DPH (1 102 893 Kč včetně DPH).

Volkswagen spustil konfigurátor pro novou generaci oblíbeného pick-upu Amarok. Zákazníci si tak mohou kdykoli a odkudkoli sestavit nový Amarok přesně na míru podle svých požadavků.


„Začátek června patří zcela novému Amaroku! Dnes jsme spustili konfigurátor a již 8. června vstoupí tento všestranný pick-up oficiálně na český trh,“ říká Mirka Cimrová, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „Poté již budou autorizovaní prodejci značky Volkswagen Užitkové vozy nabízet testovací jízdy, aby se mohli naši zákazníci na vlastní kůži přesvědčit o mimořádných kvalitách nového Amaroku, který stanovuje ve svém segmentu v mnoha ohledech nová měřítka.“

Zcela nový Volkswagen Amarok zaujme na první pohled svým expresivním stylem a suverénní technikou. Druhá generace kultovního pick-upu je v právě spuštěném konfigurátoru českým zákazníkům nabízena v pěti stupních výbavy Amarok, Life, Style, PanAmericana a Aventura. Zdrojem hnací síly, která je přenášena na vozovku prostřednictvím pohonu všech kol 4MOTION, jsou silné a hospodárné turbodiesely TDI se čtyřmi nebo šesti válci a výkonem od 125 kW do 177 kW.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

redakce

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Test: Kia Niro EV - ideální automobil pro ženy
Škoda ukázala interiéry nových modelů Superb a Kodiaq. Je to revoluční změna k lepšímu. Toyota má auta bez čekání. Nákupem skladovky můžete ušetřit pořádný balík peněz Rodiny radujte se – Citroën Berlingo se spalovacím motorem se vrací na český trh Test: Volkswagen ID. Buzz překvapuje vzhledem, praktičností a také spotřebou

Tipy z autobazarů

Seat Ateca

Rok výroby 2017

469 990 Kč

Audi A4

Rok výroby 2013

328 990 Kč

Škoda Octavia

Rok výroby 2019

439 900 Kč

Audi A6 Allroad

Rok výroby 2012

349 000 Kč