Kvalitní a výhodné povinné ručení na ojetý vůz

Článek Vám představí možnost, jak si zařídit kvalitní povinné ručení za solidní cenu – a to snadno a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Kupujete ojetý vůz? Ušetřete i na povinném ručení!

Bazarový vůz často představuje ideální kompromis mezi finanční úsporou a kvalitou „nového“ automobilu. Ušetřit se ale dá i na volbě správného povinného ručení. Jak uspořit a zároveň mít kvalitně pojištěné vozidlo se dozvíte v následujících řádcích.


Lze ušetřit i na povinném ručení (zdroj: Adobe Stock)

Povinné ručení

Každý motorista je povinen mít sjednané pojištění o odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla – povinné ručení. Tato povinnost je uložena zákonem č. 168/1999 Sb. Při nákupu ojetého vozu mějte povinné ručení pokryté – buď může doběhnout pojistka původního majitele, nebo si ještě před převzetím vozu můžete zařídit vlastní pojištění. Pokud si nejste jistí, je lepší mít vůz pojištěný dvakrát (jak původním majitelem, tak Vámi) než vůbec. Za provoz nepojištěného vozu hrozí nemalé pokuty, a navíc se řidič takového vozu vystavuje riziku, že případné škody v důsledku dopravní nehody bude muset pokrýt z vlastních finančních zdrojů. A jak zvolit povinné ručení, které bude cenově dostupné a zároveň kvalitní?

Povinné ručení lze sjednat během několika minut (zdroj: pexels.com)

Srovnátor.cz – výhodné ceny a kvalitní pojištění

V dnešní době už nemusíte plýtvat vlastním volným časem kvůli povinnému ručení a obvolávat každou pojišťovnu zvlášť kvůli porovnání jednotlivých nabídek. Server Srovnátor.cz tohle všechno udělá za Vás. Chytrý nástroj v podobě online kalkulačky povinného ručení Vás provede jednotlivými kroky výpočtem ceny pojištění a zobrazí Vám jednotlivé nabídky různých poskytovatelů. To všechno během několika minut z pohodlí Vašeho domova. A jaké jsou další přednosti Srovnátoru?

  • Finanční úspora – je pravděpodobné, že najdete výhodnější nabídku povinného ručení.
  • Různorodost – srovnání nejširšího okruhu poskytovatelů pojištění.
  • Nezávislost – žádná z pojišťoven není upřednostněna – volba je jen na Vás.
  • Komfort – sjednání online Vám zabere pár minut a případě Vám poradí personál zákaznické linky.

Komerční článek


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Nový Ford Mustang v prodeji. Základ za 1,6 milionu korun má osmiválec
Test: MG5 Electric – kombi z Činy, které nahání hrůzu evropským automobilkám Test: Honda ZR-V je miliónové SUV s výborným hybridem a neuvěřitelnou spotřebnou Test: Mazda 3 e-SKYACTIV X 186 - řidičsky zajímavý hatchback napěchovaný elektronikou Test: Kia Stonic 1.2 DPI - moc nejede, ale nic lepšího neseženete

Tipy z autobazarů

Ford Mondeo

Rok výroby 2019

455 000 Kč

Fiat Ostatní

Rok výroby 1963

129 000 Kč

Hyundai I30

Rok výroby 2019

269 000 Kč

Kia Ceed

Rok výroby 2019

219 900 Kč