Kia v roce 2006 | Autanet.cz

Kia v roce 2006

15. 12. 2005
Sdílet článek

Společnost Kia Motors Czech tímto informuje o novinkách v modelové řadě, jejichž uvedení je v České republice plánováno v průběhu příštího roku 2006.


Již začátkem února se představí nová generace modelu střední třídy MAGENTIS. Čtyřdvéřový sedan bude nabízen se zážehovými motory 2,0 CVVT a šestiválcem 2,7. Ty premiérově v této třídě doplní u značky Kia vznětový agregát 2,0 CRDi VGT, který bude k dispozici se 6stupňovou manuální nebo 4stupňovou automatickou převodovkou.
V červnu je očekávána modernizovaná podoba úspěšného modelu SUV 4x4 SORENTO nového velkoprostorového modelu CARNIVAL, koncem léta pak další zástupce MPV, zcela nový model CARENS. Krátce na to bude následovat představení inovované verze modelu nižší střední třídy CERATO a vlajkové lodi značky, luxusního sedanu OPIRUS. V samém závěru roku, nejpozději počátkem roku 2007, by se na trhu již měly objevit první vozy zcela nového modelu segmentu C, nižší střední třídy, prozatím známého pod označením ED (European Design), které již budou vyráběny v nové továrně Kia u slovenské Žiliny. Plánované uvedení novinek v ČR: · únor - Magentis · červen – Sorento, Carnival · srpen – Carens, Cerato · září - Opirus · prosinec - ED V rámci největších motoristických výstav se ve světových či evropských premiérách představí novinky značky Kia následovně: Ženeva (březen) · facelift Sorento · nový Carnival (evropská verze) Madrid (květen) · nový CarensPaříž (září) · nový model ED Bližší informace k jednotlivým modelům a jejich fotografie budeme zveřejňovat průběžně.

Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Audi RS 5 nově jako plug-in hybrid. Má 639 koní a maximálku až 285 km/h
Hyundai nabízí i30 kombi za cenu hatchbacku Test: Citroën C3 1.2 PureTech je rychloběžka na chůdách za skvělé peníze Test: Mazda 6e je kráskou skrývající tajemství původu Dacia Duster a Bigster dostal nové motorizace. Dojezd až 1.500 km je realitou

Tipy z autobazarů

Škoda Octavia IV 2.0TDi 110kW A/T

Škoda Octavia IV 2.0TDi 110kW A/T

Rok výroby 2020

389 000 Kč
BMW X7 M50D FINAL EDITION 1/100

BMW X7 M50D FINAL EDITION 1/100

Rok výroby 2021

1 633 500 Kč
Volkswagen Golf 1.6 TDi IQ.Drive LED,ACC

Volkswagen Golf 1.6 TDi IQ.Drive LED,ACC

Rok výroby 2020

257 000 Kč
Mercedes-Benz CLS CLS 450*AMG*4 Matic*DPH*

Mercedes-Benz CLS CLS 450*AMG*4 Matic*DPH*

Rok výroby 2018

699 990 Kč