Kia sponzoruje korejské fotbalisty | Autanet.cz

Kia sponzoruje korejské fotbalisty

28. 06. 2005
Sdílet článek

Automobilka Kia Motors se dohodla na partnerské spolupráci se čtyřmi korejskými fotbalisty, kteří působí v evropských fotbalových klubech.


Hráči Ji-Sung Park (Manchester United), Young-Pyo Lee (PSV Eindhoven), Ki-Hyun Seol (Wolverhampton) a Doo Ri Cha (Eintracht Frankfurt) se stali oficiálními tvářemi Kia, kteří budou až do mistrovství světa 2006 v Německu prezentovat značku při motoristických veletrzích a dalších významných akcích konaných v Evropě. V minulých dnech se v soulské centrále Kia Motors uskutečnil slavnostní podpisový ceremoniál, kde byli hráčům předány oficiální sponzorské vozy Sorento a Opirus (na přiložené fotografii zleva Lee, Seol a Cha). Tímto krokem hodlá automobilka posílit své dosavadní sportovní sponzorské aktivity, např. tenisový grandslam Australian Open, Davis Cup, in-line bruslení, asijské X-games, a současně se také poprvé prezentovat ve fotbale, když společně se sesterskou firmou Hyundai bude Kia oficiálním partnerem pro světové fotbalové šampionáty 2010 a 2014.

Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel


Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Test: Mitsubishi ASX 1.8 Hybrid Intense+ jezdí levně a je důstojným následníkem populárního modelu
Test: Mazda 6e je kráskou skrývající tajemství původu Dacia Duster a Bigster dostal nové motorizace. Dojezd až 1.500 km je realitou Volkswagen pochopil, co zákazníci chtějí a oznámil velký návrat tlačítek Test: Mazda CX-30 2.5 e-Skyactiv-G má obrovské srdce a jednu drobnost, která může odradit

Tipy z autobazarů

Škoda Karoq 1.5TSi DSG 150PS Sportline Mat

Škoda Karoq 1.5TSi DSG 150PS Sportline Mat

Rok výroby 2025

894 999 Kč
Suzuki Splash 1,0 12V 48kW

Suzuki Splash 1,0 12V 48kW

Rok výroby 2010

59 500 Kč
Škoda Octavia III 2.0 TDI RS/Panorama

Škoda Octavia III 2.0 TDI RS/Panorama

Rok výroby 2016

319 000 Kč
Škoda Karoq 1.0 TSI 85 KW

Škoda Karoq 1.0 TSI 85 KW

Rok výroby 2018

345 000 Kč