Hyundai Goodwill Ball Roadshow | Autanet.cz

Hyundai Goodwill Ball Roadshow

31. 03. 2008
Sdílet článek

Česká republika se začíná měnit v národ fotbalových fanoušků. Pro ty a všechny ostatní příznivce tohoto nejoblíbenějšího sportu oficiální partner UEFA EURO 2008, značka Hyundai, jeden z lídrů automobilového průmyslu, připravil možnost poslat vzkaz našim reprezentantům přímo do dějiště šampionátu.

Oficiální distributor v České republice Hyundai Motor CZ s.r.o., který se navíc pyšní oficiálním partnerstvím s českou fotbalovou reprezentací, totiž přiveze do 9 měst čtyřmetrový fotbalový míč Hyundai Goodwill Ball. Na obrovský míč putující napříč celou republikou může každý napsat vzkaz, heslo či pozdrav určený svým oblíbeným fotbalistům. Míč je součástí celosvětového projektu, kdy po každé účastnické zemi letošního EURO putuje jeden. Při zahajovacím ceremoniálů je pak všech 16 popsaných balónů vystaveno na stejném místě. Při zápasech našich reprezentantů bude český balón vždy umístěn před stadionem.

Hyundai Goodwill Ball pro EURO 2008 měl svou premiéru právě včera na velikonoční pondělí. Reprezentanti Pospěch, Matějovský, Sionko a Rozehnal tak místo vajíček zdobili míč ne lidovými motivy, ale svými podpisy. To vše jak jinak než na zeleném trávníku. „Velikonočního křtu“ se zúčastnil i držitel Mistra Evropy z roku 1976 Antonín Panenka, který se představil jako patron celého projektu Hyundai Goodwill Ball.



Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

hyundai.cz

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Test: MGS5 EV Exclusive umí jednu věc dokonale
Platnost evidenční kontroly v ČR se prodlužuje na dva roky Test: Honda Jazz je malý velký prcek s obrovskou výhodou BMW M2 CS je lehčí, výkonnější a schopnější Test: Opel Astra 1.5 Diesel AT8 nabídne hned několik trumfů

Tipy z autobazarů

Škoda Yeti 1.2 TSi Active

Škoda Yeti 1.2 TSi Active

Rok výroby 2012

128 900 Kč
Volkswagen Tiguan Allspace 2.0 TDi 4Motion DSG,Kůže,ACC

Volkswagen Tiguan Allspace 2.0 TDi 4Motion DSG,Kůže,ACC

Rok výroby 2019

499 000 Kč
Škoda Octavia 1.5 TSI 110kW Ambition Plus

Škoda Octavia 1.5 TSI 110kW Ambition Plus

Rok výroby 2022

415 000 Kč
Ford Kuga 1.5TDCi,navi,360°,ST Line

Ford Kuga 1.5TDCi,navi,360°,ST Line

Rok výroby 2021

499 999 Kč