Ateca Cupra je první model nové značky a má parametry supersportu | Autanet.cz

Ateca Cupra je první model nové značky a má parametry supersportu

Ostré Seaty koupíte nově pod značkou Cupra, přičemž prvním počinem bude sportovní varianta známého SUVéčka Ateca.

To dostalo dvoulitrový čtyřválec TSI o výkonu 300 koní ve spojení s pohonem všech kol a sedmistupňovou převodovkou DSG. Zrychlení z 0 na 100 km/h proběhne za 5,4 sekundy a maximální rychlost činí 245 km/h.


Ateca má přepracovaný design. Kromě toho se chlubí dvojicí dvojitých koncovek výfuku, devatenáctipalcovými litými koly a zlatými znaky Cupra.

Novinka nabídne možnost volby jízdních režimů, kde kromě režimu Cupra najdeme třeba i Off-Road. Chybět nebudou ani adaptivní tlumiče.


Nabídka vozidel na prodej

Zobrazit více vozidel

Fotogalerie

redakce

Mohlo by vás zajímat


Nejnovější články


Nejčtenější články měsíce

Top
Test: MGS5 EV Exclusive umí jednu věc dokonale
Platnost evidenční kontroly v ČR se prodlužuje na dva roky Test: Honda Jazz je malý velký prcek s obrovskou výhodou BMW M2 CS je lehčí, výkonnější a schopnější Test: Opel Astra 1.5 Diesel AT8 nabídne hned několik trumfů

Tipy z autobazarů

Ford Puma 1.0 ST-LINE LED ECOBOOST

Ford Puma 1.0 ST-LINE LED ECOBOOST

Rok výroby 2023

369 000 Kč
BMW X2 2,0 xDrive20i AT EDICE M MESH

BMW X2 2,0 xDrive20i AT EDICE M MESH

Rok výroby 2021

650 000 Kč
BMW Řada 6 Xdrive M-paket 640D Xdrive 230

BMW Řada 6 Xdrive M-paket 640D Xdrive 230

Rok výroby 2013

499 999 Kč
Volvo XC60 B4 AWD PLUS BRIGHT AUT

Volvo XC60 B4 AWD PLUS BRIGHT AUT

Rok výroby 2022

899 000 Kč