Programy kvality ojetých vozů


Prodej prověřených nebo certifikovaných ojetých vozidel se zárukou nabízí některé automobilky. Nákup ojetého vozu u prodejců s programem kvality vám zaručí bezpečný a bezstarostný nákup. Automobily splňují přísná kritéria a standardy. Většina vozů je prodávána se zárukou. Popis jednotlivých programů naleznete níže.

Vyberte značku:

 

Programy kvality ojetých vozů:

ŠKODA Plus ŠKODA Plus je program pro prodej ojetých vozů u certifikovaných prodejců Škoda Auto a.s. Do programu jsou zařazeny nejen vozy Škoda nepřesahující 5 let stáří. Mezi výhody programu patří předprodejní příprava vozu, 12 měsíční záruka, doživotní záruka mobility, certifikát vozu nebo roční kontrola zdarma. ŠKODA Plus Roční vozy je program pro automobily Škoda mladší 18 měsíců s nájezdem do 30 000 km. Nad rámec výhod ŠKODA Plus získáte čtyřletou tovární záruku a záruku výměnu vozu v případě, že vám vůz nevyhovuje. Více informací na stránce Program ŠKODA Plus.
Das WeltAuto Das WeltAuto je celosvětovým programem ojetých vozů značek Volkswagen, Seat a Škoda s centrální podporou koncernu Volkswagen. U vozidel v Das WeltAuto je vždy prověřen technický stav, servisní historie, možné právní vady a stav tachometru. Mezi výhody programu patří výhodné financování vozu, výměna vozu, záruka mobility nebo záruka na 12 nebo 24 měsíců. Záruka Das WeltAuto kryje 3 komponenty (u vozů do 5 let stáří a najetých 150 000 km získá záruku každý), záruka Das WeltAuto PLUS kryje 12 komponentů. Více informací na stránce Das WeltAuto.
Citroën Select Citroën Select je projekt prodeje ojetých vozů se zárukou. Toto označení používají pouze autorizovaní prodejci vozidel Citroën zařazení do projektu Citroën Select. Všechna vozidla procházejí pečlivou přípravou k prodeji (93 bodů kontroly). Mezi výhody projektu patří minimální záruka 12 měsíců, asistenční služba v celé Evropě, náhradní vozidlo v případě poruchy vozidla, na kterou se vztahuje záruka, financování vozu na míru nebo možnost prodloužení záruky a servisu až na 5 let. Více informací na stránce Citroën Select.
Peugeot Vyzkoušené Vozy Peugeot Vyzkoušené Vozy nabízí zákazníkům kvalitní ojetá vozidla. Jedná se převážně o referentská vozidla a vozidla z krátkodobých pronájmů zejména z Francie, Španělska, Belgie, Itálie a Německa. Všechna tato vozidla jsou v dané zemi servisována v autorizované síti Peugeot. Při dovozu do ČR prochází náročnou certifikací, která zahrnuje 99 kontrolních bodů. Mezi výhody programu patří záruka Peugeot na 12 měsíců, asistenční služba, pečeť kvality Dekra, kontrola vozu po 6 měsících nebo možnost výměny vozu do 30 dnů. Více informací získáte na stránce Peugeot Vyzkoušené Vozy.
BMW Premium Selection V programu BMW Premium Selection jsou nabízeny výhradně vozy tovární značky BMW, které v době prodeje nejsou starší než 5 let od první registrace a nemají najeto více než 120.000 km. Všechna vozidla nabízená v programu BMW Premium Selection musí projít důkladnou kontrolou technického stavu dle metodiky výrobce. Veškerá historie z hlediska údržby a použití vozidla je tudíž snadno prokazatelná. Všechny vozy BMW Premium Selection navíc splňují produktové standardy orientované na kvalitu a vztahují se na ně rovněž komplexní servisní programy a záruky. Více informací získáte na stránce BMW Premium Selection.