Prověření historie vozidla podle VIN kódu


Před koupí vozu nebo před jeho prohlídkou v autobazaru můžete zjistit:

 • zda nemá vozidlo upravený tachometr
 • zda nebylo vozidlo omlazeno, tzn. jaký je jeho skutečný rok výroby
 • zda není předmětem databáze odcizených vozidel v ČR a SR, nebo předmětem leasingu

Získáte historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích. U každého vozidla je rozsah informací v systému odlišný - záleží, jaké jsou k dispozici údaje u zadaného VIN. 

ZDE ZADEJTE 17-TI MÍSTNÝ VIN KÓD

Cebia, spol.s.r.o.


SLEVA 100 Kč

Na prověření historie vozidla poskytuje server Autanet.cz slevu ve výši 100 Kč vč. DPH (balíček Standard).


 

 

SYSTÉM AUTOTRACER:

Systém AUTOTRACER je internetový informační systém, který je určený pro všechny, kteří si chtějí prověřit ojetý automobil, především před jeho nákupem. Systém AUTOTRACER provozuje Cebia, spol. s r.o. Systém je přístupný uživateli na adrese www.zkontrolujsiauto.cz. Systém je určen především motoristům, ale také leasingovým společnostem, pojišťovnám, soudním znalcům a prodejcům ojetých vozidel.

Informace, které systém uživatelům poskytuje:

1. Základní kontrola identifikátorů vozidla

Zadejte značku a model vozidla a dozvíte se, jak v jednotlivých krocích vybrané vozidlo fyzicky zkontrolovat včetně možnosti porovnat aktuální stav identifikátorů s fotografiemi jejich továrního provedení u daného modelu.

Proč využít této služby?
Je opravdu vozidlo, které stojí před Vámi tím, které popisuje jeho Technický průkaz? Nejedná se ve skutečnosti o vozidlo jiné – s pozměněnými identifikátory, které mohlo být v minulosti odcizené? Systém AUTOTRACER Vás postupně povede kontrolou identifikátorů a umožní Vám porovnání s fotodokumentací originálního provedení.

2. Výpis z historie vozidla

Tato část obsahuje záznamy na základě zadaného VIN z těchto oblastí: rok výroby, technický popis, záznamy a fotografie z dokumentování a prověřování původu nebo původnosti identifikátorů vozidla, kontroly odcizení v ČR, kontroly leasingu, servisní záznamy, časový vývoj stavu tachometru, ad. U každého vozidla bude rozsah informací odlišný, záleží na samotné historii prověřovaného vozidla.

Proč využít této služby?
Snad každý kupující se zajímá o to, kdy bylo vozidlo skutečně vyrobeno, kolik kilometrů ujelo, zda bylo vozidlo někdy prověřováno a s jakým výsledkem nebo jak vozidlo navštěvovalo servis a z jakého důvodu.

Provozovatel systému – Cebia, spol. s r.o.

 • Cebia je česká společnost, která se již 20. rokem zabývá službami spojenými s pomocí motoristům.
 • Cebia je leader na trhu v poskytování služeb zaměřených na identifikaci a prověřování původu a historie vozidel v ČR.
 • Cebia se významným způsobem podílí na formování aktivit zaměřených zejména na protikrádežová opatření a systémy.
 • Již od roku 1991 se specializuje na zavádění a provozování technologií zaměřených na boj proti automobilové kriminalitě.
 • V roce 2008 spustila Cebia systém AUTOTRACER a Cebia REPORT – jedinečné nástroje, které umožňují zájemci o vozidlo prověření vozidla před jeho nákupem.
 • Cebia má po celé ČR více jak 1.100 smluvních partnerů, tzv. Autorizovaných pracovišť Cebia, které tvoří převážně značkoví prodejci a servisy vozidel.
 • Dceřinná společnost - Cebia SK působí a stejné služby poskytuje také na Slovensku.
 • Cebia poskytuje své služby také v zahraničí, převážně v Polsku, Maďarsku, Rumunsku nebo např. v Brazílii.
 • Více informací na www.cebia.cz nebo www.zkontrolujsiauto.cz