Menu

Garance kvality

Chcete koupit ojeté auto bez rizika?

Nakupujte u prodejců, kteří poskytují garance a záruky.

Šetříme váš čas, peníze i nervy. U našich partnerů máte záruku bezpečného a bezstarostného nákupu ojetého vozu.

Prodejci ojetých vozů, se kterými spolupracujeme, nabízí kvalitní prověřená vozidla s garancemi a zárukami. U vozidel garantují technický stav, stav kilometrů a právní původ. Poskytují záruku na skryté vady nebo záruku na mechanické závady. Nenabízí fiktivní vozy za nereálné ceny.

Pečeť Garance kvality získá prodejce, který prokáže poskytování garancí a záruk. Poskytování garancí a záruk je ověřeno zákazníky. Referencemi reálných zákazníků je zaručena nezávislost ocenění.

Garance pravdivých informací

Prodejce uvádí u vozidel pravdivé informace. Nabízí pouze skutečná reálná vozidla, která má skladem. U všech vozů uvádí VIN vozidla. Kontroluje, zda vozidla nebyla totálně nebo vážně havarovaná.

Garance stavu kilometrů

Prodejce garantuje u vozidel stav najetých kilometrů, pokud lze stav prokazatelně zjistit. Informuje o nesouladu u stavu najetých kilometrů, pokud předpokládá úpravu najetých kilometrů.

Garance původu

Prodejce garantuje právní původ nabízených vozů, že jejich vozidla nejsou odcizená, nejsou předmětem úvěru, leasingu nebo exekuce a neváznou na nich zástavní práva.

Garance technického stavu

Prodejce garantuje technický stav vozidel, provádí předprodejní přípravu formou důkladné kontroly technického stavu vozidel a umožňuje kontrolu v dostupném servisu.

Záruka na vady a závady

Prodejce poskytuje na většinu nabízených vozů záruku na skryté vady v délce 6 až 12 měsíců nebo záruku na nepředvídatelné mechanické a elektrické závady v délce 12 až 24 měsíců.

Výhodné financování

Prodejce poskytuje zprostředkování výhodného financování vozidel. Výši splátek a dobu financování nastaví dle potřeb zákazníka.