BMW Premium Selection


BMW Premium Selection


V programu BMW Premium Selection jsou nabízeny výhradně vozy tovární značky BMW, které v době prodeje nejsou starší než 5 let od první registrace a nemají najeto více než 120.000 km. Všechna vozidla nabízená v programu BMW Premium Selection musí projít důkladnou kontrolou technického stavu dle metodiky výrobce. Veškerá historie z hlediska údržby a použití vozidla je tudíž snadno prokazatelná. Všechny vozy BMW Premium Selection navíc splňují produktové standardy orientované na kvalitu a vztahují se na ně rovněž komplexní servisní programy a záruky.

Naprostá většina vozů v programu BMW Premium Selection pochází z vlastních zdrojů BMW (referentské a předváděcí vozy). Dalším zdrojem jsou pak vozy získané od zákazníků v rámci protiúčtu, tedy vozy, které dealer dokonale zná, protože je sám jako nové prodal a poté i servisoval. Zákazník tak má absolutní jistotu, že kupuje vůz s jasnou servisní historií.

Výhody programu BMW Premium Selection

Záruka BMW Premium Selection

BMW Premium Selection program nabízí komplexní záruku v délce 24 měsíců. Tato záruka na mechanické i elektronické součástky vozu zajistí, že si můžete bezstarostně užívat nefalšovanou radost z jízdy, přesně v duchu motta BMW.

Servis zdarma na 12 měsíců nebo 10 000 km

Option BMW záruka mobility

Asistenční služby Vás odmění klidem a bezpečností při řízení Vašeho vozu BMW. Doma nebo v cizině, 24 hodin denně kvalifikovaní technici a servisní personál jsou připraveni Vám pomoci po telefonu, na kraji silnice nebo v případě odtáhnutí nepojízdného vozidla.

360° technická a optická kontrola

Každý vůz musí před prodejem absolvovat přísnou kontrolou technického a optického stavu. Již z názvu "360° kontrola", který symbolizuje, že kontrola probíhá ze všech možných úhlů, je patrné, že se jedná o kompletní kontrolu vozidla, provedenou školeným mechanikem značkového servisu za pomoci špičkové diagnostiky. Zákazník tedy kupuje vůz po technické stránce dokonale prověřený.

Ověřená historie vozu

Každý vůz má svou vlastní historii a v BMW ji znají. Zákazník tak má absolutní jistotu, že kupuje vůz s prokazatelnou servisní historií.

Leasing a možnosti financování s BMW Financial Services

Atraktivní možnosti financování certifikovaných ojetých vozů BMW Premium Selection. BMW Financial Services Vám umožní splácet Váš vůz ve splátkách, které budou zcela odpovídat Vašemu rozpočtu.

BMW Service Inclusive

S BMW Service Inclusive si můžete plně užívat radost z jízdy ve Vašem BMW. V tuto chvíli nemusíte přemýšlet nad cenami údržby, inspekcí a oprav opotřebení.

Najděte si Váš automobil BMW Premium Selection.