Práce pro motoristický web AUTANET.cz


Obchodní zástupce pro oblast Čechy

Hledáme spolupracovníka na pozici obchodní zástupce pro oblast Čechy. Zobrazit více informací


Redaktor / redaktorka

Hledáme zkušeného spisovatele, novináře nebo blogera, který má zájem připojit se k týmu redaktorů motoristického serveru AUTANET.cz. Pokud máte zájem psát motoristické články a pracovat celý týden nebo jen o víkendech, čtěte další podrobnosti, kde se dozvíte, jak se můžete ucházet o pozici externího redaktora. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@autanet.cz a do předmětu zprávy uveďte „Redaktor“.Požadavky na externího redaktora:
  • Praxe nejméně 6 měsíců s psaním článků.
  • Schopnost vyhledávání informací, korektur, ověřování faktů a psaní vlastními slovy.
  • Znalosti (nejlépe praxe) problematiky ojetých automobilů.
  • Pracovní znalost internetu, nástrojů sociálních médií a softwaru pro úpravu fotografií.
  • Ochota učit se a přizpůsobovat se.

Témata článků:
  • Koupě ojetiny – informace a rady k nákupu ojetých vozidel (značky, modely, motorizace, kde kupovat, kde nekupovat, zkušenosti s prodejci, apod.).

Jak se přihlásit:
Pošlete nám e-mail s předmětem „Redaktor“ na info@autanet.czjedním aktuálním článkem o minimálně 250 slovech s fotografiemi (vlastní, z tiskových zpráv nebo stránek automobilek) nebo odkazem na video.

Ukázkový článek by měl obsahovat jedinečnou velmi zajímavou zprávu, která zaujme a upoutá pozornost čtenáře.

Pošlete nám ukázky nebo odkazy na předchozí práce nebo články. Napište pár řádků o sobě, můžete také přidat svůj životopis. 

Pozorně si přečteme Váš e-mail a pokud usoudíme, že jste ten pravý nebo pravá na pozici externího redaktora, budeme Vás kontaktovat s dalšími informacemi.