Prověření historie vozidla podle VIN kódu


Před koupí vozu nebo před jeho prohlídkou v autobazaru můžete zjistit:
 • zda nemá vozidlo upravený tachometr
 • zda nebylo vozidlo omlazeno, tzn. jaký je jeho skutečný rok výroby
 • zda není předmětem databáze odcizených vozidel v ČR a SR, nebo předmětem leasingu

KONTROLA LEASINGU (ÚVĚRU) A ODCIZENÍ ZDARMA.

SLEVA 100 KČ NA PROVĚŘENÍ HISTORIE VOZIDLA.

V nabídce VOZIDEL jsou VIN kódy přednastavené, v případě, že je prodejce zadal. Pokud detail vozu obsahuje níže uvedený nástroj, můžete ihned zjistit jeho historii. 

ZDE ZADEJTE 17-TI MÍSTNÝ VIN KÓD

AutaNet.cz ve spolupráci se společností Cebia přináší možnost získat informace o historii vozidla


SLEVA 100 Kč

Slevový KUPON na 100 Kč - zadejte slevový kód AUTANET1

Zobrazení kontroly, zda vozidlo nebylo odcizeno nebo není předmětem leasingu (úvěru) poskytujeme zdarma. Na prověření historie vozidla poskytujeme slevu ve výši 100 Kč vč. DPH (balíčky Standard, Komplet a Autotým).

 

SYSTÉM AUTOTRACER:

Systém AUTOTRACER je internetový informační systém, který je určený pro všechny, kteří si chtějí prověřit ojetý automobil, především před jeho nákupem. Systém AUTOTRACER provozuje Cebia, spol. s r.o. Systém je přístupný uživateli na adrese www.zkontrolujsiauto.cz. Systém je určen především motoristům, ale také leasingovým společnostem, pojišťovnám, soudním znalcům a prodejcům ojetých vozidel.

Informace, které systém uživatelům poskytuje:

1. Základní kontrola identifikátorů vozidla

Zadejte značku a model vozidla a dozvíte se, jak v jednotlivých krocích vybrané vozidlo fyzicky zkontrolovat včetně možnosti porovnat aktuální stav identifikátorů s fotografiemi jejich továrního provedení u daného modelu.

Proč využít této služby?
Je opravdu vozidlo, které stojí před Vámi tím, které popisuje jeho Technický průkaz? Nejedná se ve skutečnosti o vozidlo jiné – s pozměněnými identifikátory, které mohlo být v minulosti odcizené? Systém AUTOTRACER Vás postupně povede kontrolou identifikátorů a umožní Vám porovnání s fotodokumentací originálního provedení.

2. Výpis z historie vozidla

Tato část obsahuje záznamy na základě zadaného VIN z těchto oblastí: rok výroby, technický popis, záznamy a fotografie z dokumentování a prověřování původu nebo původnosti identifikátorů vozidla, kontroly odcizení v ČR, kontroly leasingu, servisní záznamy, časový vývoj stavu tachometru, ad. U každého vozidla bude rozsah informací odlišný, záleží na samotné historii prověřovaného vozidla.

Proč využít této služby?
Snad každý kupující se zajímá o to, kdy bylo vozidlo skutečně vyrobeno, kolik kilometrů ujelo, zda bylo vozidlo někdy prověřováno a s jakým výsledkem nebo jak vozidlo navštěvovalo servis a z jakého důvodu.

Provozovatel systému – Cebia, spol. s r.o.

 • Cebia je česká společnost, která se již 20. rokem zabývá službami spojenými s pomocí motoristům.
 • Cebia je leader na trhu v poskytování služeb zaměřených na identifikaci a prověřování původu a historie vozidel v ČR.
 • Cebia se významným způsobem podílí na formování aktivit zaměřených zejména na protikrádežová opatření a systémy.
 • Již od roku 1991 se specializuje na zavádění a provozování technologií zaměřených na boj proti automobilové kriminalitě.
 • V roce 2008 spustila Cebia systém AUTOTRACER a Cebia REPORT – jedinečné nástroje, které umožňují zájemci o vozidlo prověření vozidla před jeho nákupem.
 • Cebia má po celé ČR více jak 1.100 smluvních partnerů, tzv. Autorizovaných pracovišť Cebia, které tvoří převážně značkoví prodejci a servisy vozidel.
 • Dceřinná společnost - Cebia SK působí a stejné služby poskytuje také na Slovensku.
 • Cebia poskytuje své služby také v zahraničí, převážně v Polsku, Maďarsku, Rumunsku nebo např. v Brazílii.
 • Více informací na www.cebia.cz nebo www.zkontrolujsiauto.cz