AutaNet.cz - partner pro všechny zákazníky autobazaru

AutaNet.cz je web, který nabízí zájemcům o koupi automobilu nabídku vozidel českých a německých prodejců. Abychom usnadnili návštěvníkům vyhledání autobazaru v místě bydliště, vytvořili jsme před časem katalog autobazarů v ČR. Počet firem zabývajících se prodejem ojetých vozidel je téměř 1500. Ne všechny jsou kvalitní s nabídkou standardních služeb.

Pro snadnější výběr vhodného prodejce jsme zařadili do katalogu autobazarů hodnocení od společnosti Cebia. Toto hodnocení Vám poskytne základní informace o prodejcích. Například jak dlouho majitel autobazar provozuje, zda má zpevněnou plochu nebo vlastní servis, zda umožňuje prohlídku vozidla a další kritéria. Hodnocení naleznete na firemním profilu u prodejců, kteří se do projektu zapojili.

AutaNet.cz přišel s vlastní aktivitou ocenění autobazarů, které nabízí základní služby doprovázející prodej automobilu. Mezi tyto základní služby patří možnost prověření historie vozidla, zda autobazary poskytují u většiny vozidel servisní knížku, zda umožní zkušební jízdu či prohlídku vozidla v servisu a další. Prodejci, kteří nabízí minimálně 8 z 10 bodů, mají možnost získat tzv. garanci kvality.

V katalogu autobazarů poskytujeme návštěvníkům:

  • Nezávislé hodnocení autobazarů ověřené společností Cebia podle 29 kritérií.
  • Garanci kvality prodejců, kteří splňují 8 z 10 základních služeb při prodeji vozidel.
  • Inzerci vozidel od skutečných profesionálů a kvalitních prodejců.
  • Prověření původu a historie vozidel přímo na kartě vozu.

Vážení uživatelé, zákazníci, oslovujeme vás s žádostí o podporu našeho projektu, kterou můžete vyjádřit v komentářích. Napište, jak jste byli spokojeni s pořízením Vašeho nového ojetého vozu.

Tým Autanetu