Menu

Garance kvality

Chcete koupit ojeté auto bez rizika a s komfortem?

Doporučujeme nakupovat u prodejců, kteří poskytují garance a kvalitní služby.

Na internetu najdete mnoho doporučení a recenzí prodejců ojetých automobilů, ale většinou neodpovídají skutečnosti.

GARANCÍ KVALITY jsou oceněni vybraní prodejci, kteří se zavázali plnit důležité požadavky na výkup a prodej ojetých vozidel. U takových prodejců máte jistotu bezproblémového nákupu s garancemi, zárukami a kvalitními službami.

Nezávislost ocenění GARANCE KVALITY je zaručena hodnocením reálných zákazníků. Díky zpětné vazbě je ověřena důvěryhodnost a solidnost prodejců. Doporučení zákazníků prokazují vysokou kvalitu poskytovaných služeb prodejců s GARANCÍ KVALITY.

Garance technického stavu

Prodejce kontroluje technický stav vozidel, odstraňuje případné závady, provádí předprodejní přípravu vozidel a garantuje technický stav vozidel v písemné formě.

Garance historie vozidel

Prodejce kontroluje u vozidel VIN a původnost identifikátorů, ověřuje rok výroby a datum registrace, zjišťuje u vozidel, zda nebyly vážně havarované. Prodejce garantuje u vozidel bezproblémovou historii ve smlouvě.

Garance najetých kilometrů

Prodejce u vozidel prověřuje fyzicky stav najetých kilometrů, zjišťuje také skutečný stav najetých kilometrů, pokud se dá zjistit. Garantuje stav najetých kilometrů u vozidel, kde je stav prokazatelný. V případě, že předpokládá manipulaci s tachometrem, informuje o tom zákazníka. V případě, kdy zjistí nesoulad u stavu najetých kilometrů, informuje o tom zákazníka.

Záruka na původ vozidel

Prodejce zjišťuje u vozidel, zda nejsou evidována jako odcizená, zda nejsou předmětem leasingu nebo úvěru, zda na předchozího majitele není uvalena exekuce nebo, zda na vozech neváznou žádná zástavní práva. U vozidel z dovozu prodejce zjišťuje, zda byla řádně odhlášena z registru v dané zemi a zda nejsou evidována jako odcizená. Prodejce poskytuje záruku na původ vozidel ve smlouvě.

Záruka na mechanické závady

Prodejce poskytuje prostřednictvím pojišťovací společnosti tzv. prodlouženou záruku na vozidla, která splňují podmínky pojištění. Tyto záruky poskytuje v ceně vozu nebo za poplatek na vybraná vozidla nebo na všechna vozidla.

Kvalitní služby

Prodejce poskytuje kvalitní služby, například: dostatečně dlouhou zkušební jízdu, podrobnou prohlídku vozu mechanikem zákazníka, kontrolu vozidla v servisu (v dosahu prodejce), výkup vozidel na protiúčet, nabídku financování a pojištění od více společností nebo vyřízení dokladů při převodu vozidla. Prodejce disponuje odborným personálem, k zákazníkům přistupuje vstřícně, jedná seriózně a na rovinu.