Garance a záruky


Koupě ojetého vozu s sebou nese určitá rizika. Abychom tyto rizika minimalizovali, vybíráme prodejce, kteří poskytují garance a záruky. Nabízíme vám kvalitní prověřené vozy s garancí původu, garancí najetých kilometrů, garancí technického stavu nebo s prodlouženou zárukou na mechanické závady. Garance a záruky jsou poskytovány jednotlivými prodejci individuálně dle stáří a opotřebení vozidel.

Poskytované garance a záruky:

   Garance původu vozidla
Prodejce garantuje, že vozidlo není evidováno jako odcizené, není předmětem úvěru nebo leasingu, vozidlo není zatíženo exekucí, na voze neváznou žádná zástavní práva nebo nezaplacená DPH, vozidlo nebylo totálně havarované. Garance je písemná s nárokem vrácení peněz.
 
   Garance najetých kilometrů
Prodejce garantuje pravdivost najetých kilometrů na základě provedeného prověření skutečného stavu kilometrů.
 
   Pravidelný servis
Pravidelný servis vozidla je doložen servisní historií. Poslední servisní záznam není starší 1 roku.
 
   Garance technického stavu
Prodejce garantujeme skutečný technický stav. Vozidlo prošlo důkladnou technickou kontrolou. Výsledek kontroly je zaznamenán v Zápise o technickém stavu vozidla, který je nedílnou součástí kupní smlouvy. Více informací u prodejce.
 
   Prodloužená záruka na 1 rok v ceně vozu
Prodejce poskytuje 1 rok prodlouženou záruku v ceně vozidla. Záruka kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného vozidla. Více informací u prodejce.
 
   Prodloužená záruka na 2 roky v ceně vozu
Prodejce poskytuje 2 roky prodlouženou záruku v ceně vozidla. Záruka kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného vozidla. Více informací u prodejce.
 
   Prodloužená záruka na 3 roky v ceně vozu
Prodejce poskytuje 3 roky prodlouženou záruku v ceně vozidla. Záruka kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného vozidla. Více informací u prodejce.
 
   Tovární záruka
Na vozidlo se vztahuje tovární záruka. Více informací u prodejce.
 
   Prodloužená záruka za příplatek
Prodejce poskytuje prodlouženou záruku za příplatek na 12-36 měsíců. Záruka kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného vozidla. Více informací u prodejce.
 
   Záruka 6 měsíců na skryté vady
Prodejce poskytuje záruku 6 měsíců od koupě vozidla na skryté vady. Záruka se nevztahuje na vady, které odpovídají míře používání nebo opotřebení vozidla. Více informací u prodejce.
 
   Záruka 12 měsíců na skryté vady
Prodejce poskytuje záruku 12 měsíců od koupě vozidla na skryté vady. Záruka se nevztahuje na vady, které odpovídají míře používání nebo opotřebení vozidla. Více informací u prodejce.