Jak hledat v nabídce aut z Německa - rady, tipy

Dovoz auta z Německa je možnost, jak si pořídit kvalitní ojeté auto. Podmínkou je vybrat si auto z nabídky německých inzertních serverů. AutaNet.cz Vám přináší nabídku vozidel od německých prodejců ze serveru auto.de v českém jazyce.

V nabídce na AutaNet.cz je v databázi 240 000 vozidel. Většina vozů je z nabídky německých prodejců. Dovoz auta od soukromé osoby nedoporučujeme, proto v nabídce takové inzeráty nenajdete.

Pro vyhledání požadovaného vozidla použijte filtr, který najdete na každé stránce seznamu vozidel. Ve výsledku vyhledávání se zobrazí vždy maximálně 500 inzerátů. Doporučujeme výběr filtrovat co nejpodrobněji, abyste docílili zobrazení všech vozidel. Například při hledání vozidla Volkswagen Golf V, když zadáte parametry značka, model a rok výroby 2008, zobrazí se Vám max 500 vozů, přitom v nabídce jich je mnohem více. Proto je třeba přidat další parametr, čímž provedete užší, ale přesnější výběr.

Inzeráty jsou standardně řazeny podle ceny od nejlevnější po nejdražší. V některých případech jsou mezi inzeráty vloženy vozy s dražšími cenami. To proto, že jsou tyto vozy – inzeráty - zvýhodněné prodejci.

Vyhledávací formulář

Dovoz auta z Německa doporučujeme, i když ceny vozidel jsou stejné nebo vyšší než u nás. V českém autobazaru nemáte jistotu, že vozidlu nebyl upraven tachometr. V Německu je stáčení km trestné, proto se s tímto jevem nesetkáte. Ovšem i v Německu jsou podvodníci.

Pokud si nejste jisti, že vyhledání vhodného vozidla a následné zjištění informací a prověření zvládnete, oslovte některého dovozce. Zkušený dovozce prověří jak prodejce, tak i vozidlo, ještě před cestou do Německa a vyřadí inzeráty, které by mohly být klamavé.

Pro zobrazení detailních informací o vozidle, klikněte na vybrané vozidlo. Zobrazí se Vám karta vozu. Na kartě vozu najdete potřebné informace, fotografie a také cenu v Eurech. Pokud budete chtít zobrazit více fotografií, klikněte na tlačítko "Další obrázky přímo na auto.de" pod foto náhledy. Bohužel, většinou není k dispozici více fotek ani na auto.de.

Detaily o vozidle

Na kartě vozu naleznete mapku s místem, kde se vozidlo nachází. Pro zjištění vzdálenosti, klikněte na mapku. U místa se Vám zobrazí "bublina" s odkazem "Trasy". Klikněte na "Trasy" a zadejte místo odjezdu. Tlačítkem "Vyhledat trasu" zobrazíte vyznačenou cestu na mapě a počet kilometrů.

Doporučujeme vyhledané vozidlo uložit do oblíbených nebo "zaparkovat" na parkoviště (tlačítko najdete nad mapkou) pro pozdější použití.

Dovoz aut z Německa s iDovoz.cz

Odborník na dovoz aut Vám poradí, jak a kde získat kvalitní prověřený automobil s pravidelným servisem. Pokud se mu na vybraném vozidle něco nezdá, raději Vás od koupě odradí. Prověří technický stav vozidla, opotřebení, základní identifikátory a veškerou dokumentaci k vozu. Doporučí Vám nákup vozidla pouze u autorizovaných dealerů a prověřených prodejců. iDovoz.cz má v Německu zmapován trh s ojetými vozidly. Poradí Vám, kterým prodejcům se raději vyhnout, protože i v Německu jsou podvodníci.

Více informací k dovozu najdete na www.iDovoz.cz.